Bruce Willis a Demi Moore majú obrovský dôvod na radosť. Už čoskoro sa z nich stanú starí rodičia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (demimoore)

Demi Moore a Bruce Willis budú starými rodičmi. Ich dcéra Rumer Willis čaká s priateľom Derekom Richardom Thomasom prvé bábätko. Bude to zároveň aj prvé vnúčatko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, novinku fanúšikom oznámili prostredníctvom Instagramu. Na svojom profile zverejnila fotografiu Demi Moore, ktorá bude hrdou starou mamou, keď ukázala svoju dcéru s bruškom. „Vstupujem do novej babičkovskej éry. Som za teba tak šťastná, láska moja,“ napísala.

Ku gratuláciám sa pripojila aj manželka Brucea Willisa

Pridala sa aj Emma Heming Willis, manželka Brucea Willisa, ktorá sa tiež podelila o nadšenie z budúcej mamičky. „Bábätko je úžasná správa! Gratulujeme a sme všetci nadšení!“ napísala. Na fotografiách je vidieť tehotenské bruško a siluetu Rumer spolu so svojjím partnerom. Obaja sa dali dokopy začiatkom tohto roka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Všetci sú nadšení

Bábätko bude prvým vnúčaťom pre Brucea a Demi. Okrem toho spolu majú tiež dcéry Tallulah a Scouta. Okrem toho je Bruce tiež otcom Evelyn a Mabel, ktoré má s manželkou Emmou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Bruce Willis spolu s rodinou v marci tohto roka informovali o tom, že končí svoju hereckú kariéru a zároveň aj to, že trpí afáziou, poruchou, ktorá ovplyvňuje schopnosť človeka porozumieť písanému či hovorenému slovu. Rodina ako celok však ukázala súdržnosť. Dôkazom je aj to, že sa rozhodli, že vianočné sviatky budú tráviť spolu ako rodina.