Princeznej Kate poslala list, čo sa stalo potom, nečakala ani vo sne. Neuveríte, aká odpoveď jej prišla

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia/ Reprofoto: X (AllexmarieHoll1)

Princezná z Walesu počas víkendu roztopila srdcia svojich fanúšikov po tom, ako prekvapila jednu ženu, ktorá jej zaželala všetko dobré a popriala jej veľa síl. Poslala jej krásnu odpoveď na ďakovnej karte.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kate Middletonn sa momentálne stiahla z kráľovských povinností, pretože podstupuje preventívnu chemoterapiu pre neznámy typ rakoviny. Budúca kráľovná mnohých správou o svojej diagnóze šokovala. Ľudí o tom informovala prostredníctvom videa, v ktorom odhalila, že rakovinu jej zistili až testami po operácii, ktorú absolvovala v januári. Teraz sa jedna z jej fanúšičiek podelila na sociálnych sieťach o milý odkaz, ktorý dostala priamo z Kensingtonského paláca.

Krásna odpoveď z paláca

Ako píše portál Express, na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) sa podelila o svoj príbeh. “Keď sme sa v januári dozvedeli, že naša krásna princezná z Walesu podstúpila operáciu, poslala som jej spolu s mojou rodinou pohľadnicu, kde sme jej popriali skoré uzdravenie a veľa lásky,” napísala.

Následne dodala, že len pred niekoľkými dňami dostala list z Kensingtonského paláca a žartovala, že jej manžel si myslel, že dostane pozvanie na kráľovskú záhradnú párty. „Túto odpoveď si budem ceniť celý svoj život,” dodala. Na ďakovnej karte je napísané: “Ďakujeme za blahoželanie Jej kráľovskej výsosti princeznej z Walesu. Veľmi si vaše gesto ceníme.”

Fanúšikom často prichádzajú odpovede

Najnovšie články