William a Kate sa chystajú porušiť dávnu tradíciu. Majú na to dôvod, ktorý žiadneho rodiča neprekvapí

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ William a Kate Middleton sú rozhodnutí, že porušia kráľovskú tradíciu. Cieľom je, aby ich tri deti, princ George, princezná Charlotte a princ Louise, boli šťastné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál BristolPost, Ingrid Seward, šéfredaktorka časopisu Majesty Magazine informovala, že pár pravdepodobne nepošle svojho najstaršieho syna princa Georga do internátnej školy, čím sa výrazne odkloní od tradície posledných generácií členov kráľovskej rodiny. „V dnešnej dobe sme zvyknutí vidieť členov kráľovskej rodiny porušovať tradície, takže to nebude taký šok, ak budú robiť veci po svojom. Myslím si, že názor Williama a Kate bude taký, že im ide o šťastie detí.“

Foto: profimedia

Moderný prístup Williama a Kate

William a Kate sú moderní rodičia a veľmi starostlivo zvažujú každé svoje rozhodnutie. Podľa Ingrid počkajú, ako sa bude vyvíjať osobnosť ich detí a potom zohľadnia, či by boli radi, keby žili mimo domova. Poznamenala tiež, že William prežíval ťažké chvíle, keď bol mladý a na internátnej škole, ako je napríklad rozvod jeho rodičov či náhla strata mamy. Bol vtedy na očiach verejnosti a je veľmi citlivý a opatrný, čo sa týka duševného zdravia jeho detí.

Videli ho na Etone

Najnovšie články