Nemá ani dva roky, no denne vypije takmer dva litre koly. Rodičia na to majú jednoduchú odpoveď

Dana Kleinová

Foto: YouTube (@RealFamilies)

Ukázalo sa, že ich batoľa má naozaj nezdravý životný štýl. Rodičia sa však rozhodli brániť a tvrdia, že mu nedokážu povedať nie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, zatiaľ čo mnohí z nás si z času na čas radi doprajú plechovku s nealkoholickým nápojom, zvyčajne to nie je niečo, čo by ste chceli dať svojmu 19-mesačnému dieťaťu, nieto ešte šesť z nich denne. Mama Sam a otec Simon však majú iný názor. Svojmu synovi Cubovi totiž dávajú čokoľvek, čo si zmyslí.

Foto: YouTube (@RealFamilies)

Doprajú mu jedlo z rýchleho občerstvenia

Rodičia sa vyjadrili, že nemajú žiadnu kontrolu nad tým, čo ich syn jedáva. Nemajú mu tak problém dopriať jedlo z rôznych rýchlych občerstvení, a tak nie je nič divné, že chlapček jedáva samé hranolčeky, pizzu či vyprážané kuracie mäso. „Má rád McDonald’s, má rád KFC, má rád indické jedlo,“ vysvetlila Sam v dokumente Real Families.

„Má rád aj pizzu a chipsy, keď je na nich veľa soli,“ dodal otec Cuba. Samozrejme, chlapček nejedáva tieto jedlá sám. Každý večer zasadne rodina spoločne k stolu a objednajú si porciu nezdravého jedla.

A hoci by niekto mohol povedať, že takéto stravovanie je pre dieťa nevhodné, jeho rodičia majú jasnú odpoveď. „Je ťažké mu povedať nie, má na tvári taký krásny veľký roztomilý úsmev,“ hovorí Simon.

Skonzumuje obrovské množstvo jedla

Najnovšie články