Túto hádanku dokážu vyriešiť škôlkari, no dospelí s ňou majú veľké problémy. Dokážete prísť na odpoveď?

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Vysokoškoláci túto hádanku nedokážu vyriešiť. Dokonca ani tí, ktorí študujú na Harvarde. Ide totiž o chyták, ktorý dokáže odhaliť len malé dieťa. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Daily Mail, 24-ročná influencerka Isabella Avila sa rozhodla vo videu poukázať na niečo, čo sa považuje za „najťažšiu hádanku na svete“. Tvrdila, že 98 percent študentov Harvardu nedokázalo prísť na správnu odpoveď, zatiaľ čo až 83 percent detí v škôlkach s tým nemalo problém.

Foto: Pexels

Nevyriešiteľná hádanka

„Ak to nedokážete vyriešiť, ste hlúpejší ako deti v materskej škole, ale to aj študenti Harvardu,“ povedala Isabella vo videu, ktoré si ľudia pozreli už 18 miliónov krát. Je tak vidieť, že im hádanka poriadne potrápila hlavy a pravdepodobne sa k nej rozhodli vrátiť.

Hádanka znie: „Spôsobujem, že ľadové medvede sú biele a teba rozplačem. Nútim chlapov cikať a dievčatá česať si vlasy. Kvôli mne celebrity vyzerajú hlúpo a normálni ľudia zas ako celebrity. Spôsobujem, že palacinky sú hnedé a šampanské má bublinky. Ak ma stlačíš, prasknem. Ak sa na mňa pozrieš, praskneš ty. Dokážeš uhádnuť túto hádanku?“ 

K videu sa vyjadrilo takmer 80 000 ľudí, pričom mnohí priznali, že ich hádanka zmiatla. „Zabudol som každú vetu hneď potom, ako začala hovoriť ďalšiu,“ vtipkoval jeden používateľ. Ďalší dodal, že sa obrátil na umelú inteligenciu a tá mu poradila, že odpoveď je „oxid uhličitý“, čo v tomto prípade rozhodne nie je správnym riešením.

Správne riešenie

Najnovšie články