Manželia zatajili pred babkou narodenie jej vnúčika. Chystala mu oslavu, no ostali jej len oči pre plač

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Nedávno sa však babička dozvedela, že jej nevesta už porodila, a to dokonca pred dvoma týždňami. Povedal jej o tom jej synovec a babka hneď zavolala svojmu synovi, aby si to overila. Zistila tak, že on a jeho manželka v skutočnosti oklamali celú rodinu a povedali im neskorší dátum, kedy sa má chlapček narodiť.

„Povedala som mu, že je neakceptovateľné, aby klamali len preto, že nechcú oslavu a lásku a podporu svojej rodiny. Povedala som mu, že ma sklamal, pretože zničil oslavu pre svojho vlastného syna a že sklamal aj zvyšok svojej rodiny, ktorú som sem kvôli tomu pozvala,“ píše babka v príspevku.

Jej syn jej na to povedal, že už nevedel, čo má robiť, a tak sa uchýlil k drastickému riešeniu. Nepáčilo sa mu totiž, že na neho jeho mama tlačila a jeho manželka sa tiež cítila kvôli jej naliehaniu viac než nepríjemne. Babka a jej syn sa nakoniec pohádali a on jej zavesil telefón so slovami, že mu úplne skazila radosť z jeho novonarodeného syna.

Prerušili kontakt

Syn potom svojim rodičom úplne prestal dvíhať telefón a neskôr sa dokonca vyhrážal, že si zablokuje aj číslo ich synovca, keďže prezradil niečo, čo nemal a vyvolal tak celý tento konflikt. „Myslím, že môj synovec mal jediný dostatok taktu na to, aby informoval svoju rodinu. Len Boh vie, ako dlho by môj syn a jeho žena skrývali svojho syna, aby si nás držali od tela,“ dodala babka.

„Vždy sme boli k našej neveste a jej rodine milí a zhovievaví. Nechápem, prečo niečo také urobila a prečo takto nerešpektuje našu rodinu,“ uzavrela svoje vysvetľovanie babka. Posledné, čo však ešte prezradila, je, že dokonca aj na jej strane rodiny sa našli príbuzní, ktorí si mysleli, že správanie syna a nevesty bolo opodstatnené, keďže babka na nich s oslavou naozaj naliehala.

Tento názor mali aj všetci komentujúci, ktorí babke odkázali, že mala rešpektovať prianie svojej nevesty a ak by to urobila hneď na začiatku, možno by sa o narodení svojho vnuka dozvedela hneď.

Najnovšie články