77-ročná žena sa rozhodla, že si za manželku vezme sama seba. Dôvod, prečo to spravila, vás dostane

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (KCENNews)

Žena, ktorá verí, že jej prvé manželstvo bolo odsúdené na zánik, sa rozhodla, že sa opäť vydá. Dočkala sa vysnívanej svadby. Za manželku si zobrala samu seba.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Dorothy Fideli, ktorú volajú Dottie, má 77 rokov a usporiadala skutočne nezvyčajný svadobný obrad. Pred veľkým dňom Dorothy priznala, že bola nervózna, aj šťastná. Po prvý raz sa vydala v roku 1965, ale manželstvo sa o deväť rokov skončilo rozvodom. Keď sa na to pozrela spätne, bola presvedčená, že manželstvo jej nikdy nemalo vyjsť.

Na prvej svadbe mala čierne šaty

„Mala som na sebe čierne šaty, takže som bola odsúdená na neúspech ešte skôr, ako to celé vôbec začalo,“ povedala. V ďalších rokoch bola sama a bála sa, že je príliš neskoro na to, aby si užila svadbu svojich snov. Jedného dňa si však uvedomila, že láska jej života s ňou bola po celý čas. Bola to ona sama. Dottie vysvetlila, že nápad zobrať si samu seba dostala po tom, ako jej to navrhli susedia, ktorí niečo podobné videli v talkshow.

Berie to ako druhú šancu

„Teraz mám druhú šancu urobiť niečo, čo ma spraví šťastnou. Som sama so sebou štyridsať rokov,“ povedala Dottie, ktorá je mamičkou troch detí. Jej dcéra Donna jej celú svadbu pomohla zorganizovať. Našla jej krásne šaty, vyzdobila spoločenskú miestnosť domova dôchodcov, kde sa celá slávnosť odohrávala a navarila jedlo pre všetkých hostí.

Ďakovala svojej dcére

„Svojej dcére som povedala, že toto je okrem detí tá najlepšia vec, ktorá sa mi v živote stala. Vždy som to chcela a som taká šťastná, že mi to umožnila,“ povedala a dodala, že si nikdy nemyslela, že raz bude vyzerať tak pekne a je to pre ňu veľmi emocionálne, pretože je to naozaj niečo, po čom vždy túžila.

Dottie väčšinu svojho živote venovala svojim deťom a vnúčatám, preto bola nadšená, že jeden deň venuje len sama sebe. Vyjadrila sa, že je nadšená, že jej život bude len o nej. „Je na čase, aby som si robila to, čo chcem,“ povedala.