TEST: Vidíte na tomto obrázku tvár muža alebo schúlenú ženu? Prečítajte si, čo to prezrádza o vašej osobnosti

Michal Blaško

Chcete sa o sebe a o svojej mysli dozvedieť niečo viac? Zadanie je jednoduché. Odpovedzte na jedinú otázku – čo ste na tomto obrázku uvideli ako prvé?

Článok pokračuje pod videom ↓
psych2go.net

Tvár muža

Ste silný človek s pevnou vôľou. Kedykoľvek v živote narazíte na nejaké ťažkosti, nedáte navonok najavo svoju frustráciu a smútok. Ostatní si tak o vás zvyčajne myslia, že patríte k šťastným a bezstarostným ľuďom – aj keď je niekedy pravdou presný opak. V skupine ľudí ste však vždy energický a dobre naladený.

Veci radi analyzujete, a keď sa už raz pre niečo rozhodnete, vaše rozhodnutie je pevné. Ľudia majú radi vašu spoločnosť a považujú vás za vždy dobre naladeného spoločníka. Neradi sa spoliehate na druhých a charakterizuje vás aj neustála zvedavosť.

Vzťahy a priateľstvá beriete veľmi vážne a záleží vám na nich. Možno aj preto sa k ľuďom veľakrát správate lepšie než oni k vám.

Schúlenú ženu

Ste veľkodušným a pozitívne naladeným človekom. Vašou silnou stránkou je schopnosť motivovať sa, a keď príde k plneniu vašich snov či cieľov, vždy zo seba dokážete vydať 100%. Ľudia vás obdivujú za váš pozitívny prístup, ale aj za vašu štedrosť. Máte vynikajúce plánovacie schopnosti, čo vás robí vysoko efektívnym.

Ste však dobrý aj v pozorovaní svojho okolia, ste majstrom čítania reči tela a emócií iných. Môže za to vaša silne vyvinutá empatia.

Keď však príde na výber ľudí, s ktorými sa chcete stretávať, ste tak trocha vyberavý. Je to však len kvôli tomu, že ste veľmi citliví a nechcete, aby vás niekto ranil. Viete, že vaša nálada bude negatívne ovplyvnená, keď budete priveľa času tráviť s negatívnymi ľuďmi. Jednoducho povedané – dokážete si nastaviť hranice, ktoré vás chránia.

Pozri aj: TEST: Tento obrázkový test dokáže vyriešiť len 1% ľudí. Patríte k nim aj vy?

zdroj: psych2go