Jessica Biel a Justin Timberlake zverejnili nádhernú fotografiu. Nerozdelil ich rozchod ani ďalšie problémy

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jessicabiel)

Jessica Biel vie, ako usporiadať svojmu manželovi oslavu. Justin Timberlate oslávil 41. narodeniny a zdá sa, že to bola poriadna párty.

Ako uvádza portál HelloMagazine, jeho párty bola v štýle 80. rokov, keďže v tej dobe sa Justin narodil. Jessica zverejnila aj krásnu fotografiu, na ktorej sú obaja oblečení v typickom outfite. Na fotografii sú obaja vysmiati a pôsobia šťastie. Ako pár si prešli rôznymi vecami, pred niekoľkými rokmi bol Justin zaplavený „kontroverznou“ situáciou, keď prišlo na intímnosti medzi ním a jeho kolegyňou Alishou Wainwright.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Biel (@jessicabiel)

Na krátko sa rozišli, potom prišla svadba

Justin a Jessica sa stretli v roku 2007 a v roku 2011 sa na krátko rozišli, avšak krátko na to sa zasnúbili. Zobrali sa v roku 2012 v Taliansku. Majú spolu dve deti, chlapcov, pričom druhé tehotenstvo sa im podarilo utajiť až do konca, kedy v roku 2020 oznámili len novinku, že na svet prišiel Phineas Timberlake.

Ich vzťah si prešiel turbulenciami

Obaja si prešli ťažkým obdobím, no zdá sa, že jeden o druhom nemajú pochybnosti a dokázali si odpustiť. Obaja si jeden druhého vážia a sú si navzájom veľmi dobrí priatelia a navzájom sú si inšpiráciou. Každý vzťah má občas stav, kedy veci nie sú úplne také, aké by si priali, ale je len na nich, či spolu zostanú a dokážu na svojom vzťahu aj naďalej pracovať a urobiť všetko preto, aby to napravili.

Najnovšie články