Neprišiel William ani Charles. Princ Harry sa dočkal prvej návštevy kráľovskej rodiny, odkedy odišiel z Británie

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Odkedy odišiel z kráľovskej rodiny, nenavštívil ho žiadny príbuzný. Až doteraz. Princ Harry sa konečne dočkal návštevy svojej rodiny v USA. Čas strávil po boku princeznej Eugenie, svojej sesternice.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Harpers Bazaar, Harry spolu so svojou sesternicou Eugenie, ktorá je na návšteve Kalifornie spolu so svojím manželom a synom, absolvoval Super Bowl. Obaja zo svojich miest sledovali zápas a počas polčasu ich diváci zbadali, ako tancujú na svojich miestach na piesen od Eminema, Snoop Dogga a 50 Centa.

Prvá návšteva od sťahovania

Obaja sledovali zápas a verejnosť bola celkom prekvapená z tohto zriedkavého výletu, kedy nechali doma svoje polovičky. Zástupcovia oboch rodín tiež odmietli komentovať, komu na zápase fandili. V zákulisí podľa informácií Harry trávil čas s nadväzovaním nových známostí. Vo VIP zóne sa nachádzali tiež Jennifer Lopez, Ben Affleck, Drake, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi, Justin Bieber, Hailey Bieber, Kendall Jenner, Jay-Z a Blue Ivy Carter.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Princess Eugenie (@princesseugenie)

Blízky vzťah

Mnohí ľudia boli prekvapení, že jeho brat princ William a otec princ Charles ešte neprišli do USA na návštevu, kým jeho sesternica Eugenie áno. Podľa informácií je mu však Eugenie viac ako len sesternica, sú blízkymi priateľmi. Obaja spolu v mladšom veku často chodili na večierky v Londýne.