Svetoznáma herečka Gwyneth Paltrow šokovala fanúšikov: Mať deti vám zničí vzťahy

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (gwynethpaltrow)

Svetoznáma herečka Gwyneth Paltrow priznala, že mať deti „ničí“ vzťahy. 50-ročná hviezda má dve deti, 18-ročnú dcéru Apple a 16-ročného syna Mosesa s bývalým manželom Chrisom Martinom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, v rozhovore s Kate Perry v podcaste prezradila, že vzťahy po narodení detí jednoducho už nie sú rovnaké. „Proste to ničí vzťah. Je to naozaj ťažké,“ povedala. Potvrdila to aj speváčka Katy Perry, ktorá má dvojročnú dcéru Daisy Dove s Orlandom Bloomom. Je tiež nevlastnou mamou Orlandovho syna Flynna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Vzťahy sa s deťmi menia

Súhlasila s ňou a potvrdila, že obaja ľudia vo vzťahu potrebujú nájsť samých seba, keď sa narodia deti. Zrazu teda musíte pracovať nielen na svojich vzťahoch, ale aj na výchove dieťaťa, čo je naozaj náročné. Gwyneth povedala, že predtým, než sa stala mamou, sa cítila veľmi osamelá. Po rozvode s Chrisom Martinom stretla svojho súčasného muža Brada Falchuka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Úprimne o svojich mužoch

Zobrali sa v septembri 2018 a má taktiež dve deti, 18-ročnú Isabellu a 16-ročného Brodyho. Gwyneth taktiež poznamenala, že Orlando Bloom pôsobí s Katy šťastnejšie, než kedykoľvek predtým. To speváčku veľmi potešilo, pretože ako sama hovorí, ich vzťah nebol úplne jednoznačný.