Na Slovensku sa už čoskoro otvorí nový obchodný reťazec. Konkurovať bude týmto obľúbeným predajniam

Kristína Hagarová

Foto: libreshot

Na Slovensko prichádza holandský obchodný reťazec, ktorý bude konkurovať predajniam ako PEPCO či KiK. Zákazníkov láka na nízke ceny a po svete má viac ako dvetisíc položiek.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Pluska, už v marci 2023 má holandská spoločnosť Action otvoriť svoju prvú predajňu na Slovensku. Action Slováci poznajú hlavne z Rakúska, kde sa teši veľkej popularite najmä kvôli cenám. Najbližšie pri hraniciach je v meste Kittsee, kde žije aj veľká slovenská komunita.

Láka na nízke ceny

Asi nikoho neprekvapí, že prvá pobočka Actionu sa otvorí práve v našom hlavnom meste, v Bratislave. Nachádzať sa bude v obchodnom centre Danubia na Panónskej ceste v Petržalke. Informuje o tom aj banner priamo v nákupnom centre, Action zatiaľ bližšie informácie neposkytol. Momentálne však hľadá hlavne zamestnancov.

Action je holandský obchodný reťazec, ktorý ponúka cez 1 500 produktov za menej ako jedno euro a 150 nových produktov každý týždeň. Nájdete tam produkty do domácnosti, ale aj sladkosti, hračky pre deti či rôzne oblečenie.