Môžu sa hanbiť. Mladomanželský pár chcel mať na svadbe silou-mocou zebry, zneužili na to úbohých somárov

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Občas ľudia pre svoj sen urobia naozaj čokoľvek. Aj keď je to pritiahnuté za vlasy a aj keď to mnohých ľudí pobúri. Ako informoval Ladbible, niektorí ľudia spravia všetko aj preto, aby mali vysnívanú svadbu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Je samozrejmé, že keď má človek vysnívanú svadbu, len ťažko chce od tej predstavy upustiť. Práve preto sú schopní ísť až do extrému. Niekedy idú do extrému ľudia, ktorí svadbu organizujú, keď chcú všetkých hostí niečím zaujať. V španielskom meste sa rozhodli, že sa zamerajú na safari štýl.

Hanebný čin

Svojím správaním však nahnevali aktivistov za práva zvierat. Keďže nie je veľmi reálne, aby mali na svojej svadbe skutočné zebry, rozhodli sa pomaľovať somárov. Jeden z mužov si nakrútil úbohé zvieratá na video a zverejnil ho na Facebooku, kde celú situáciu nazval hanebnou. „Ako môžete vidieť, podnikateľ, ktorý vlastní plážový bar začal aj s organizovaním svadieb… očividne neprišli na nič lepšie, ako pomaľovať dvoch úbohých somárov, aby vyzerali ako zebry.“ 

Vlna komentárov

Muž ďalej písal, že za malý dotyk Afriky zaplatili cenu hlavne úbohé zvieratá, ale majiteľovi baru to taktiež len tak ľahko neprejde a aktivisti sa do neho poriadne obuli. Keď sa chcel niečím odlíšiť od ostatných barov, mal to urobiť inak. Po zverejnení videa na Facebooku sa samozrejme spustila vlna komentárov, kde všetci čin odsúdili.

Čo si o tom myslíte vy?