Bruce Willis sa po dlhšej dobe objavil na verejnosti. Takto vyzerajú jeho dni na hereckom dôchodku

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Bruce Willis bol po dlhej dobe videný na verejnosti, konkrétne v Brentwoode v Kalifornii, odkedy ukončil svoju hereckú kariéru po tom, čo mu diagnostikovali afáziu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, 67-ročný herec si užíval víkendový pobyt so svojím priateľom v jednoduchej košeli a džínsoch. Brucea videli v reštaurácii prvý raz po niekoľkých týždňoch a neušiel pozornosti novinárov a fanúšikov, ktorý to hneď zavesili na sociálne siete. Napriek tomu, že Bruceovi diagnostikovali vážnu chorobu, mnohí fanúšikovia povedali, že vyzerá skutočne veľmi dobre.

Foto: profimedia

Má silnú podporu od rodiny

Zostáva silný a svoje robí určite aj podpora od jeho manželky Emmy a bývalej manželky Demi a detí. Povedali, že si tým prechádzajú spolu ako rodina a každý z nich sa sústredí na šťastné chvíle, ktoré spolu môžu prežiť. Podľa jedného zdroja by si každý, kto prežíva chorobu, zaslúžil mať pri sebe takú milujúcu rodinu. „Práve to ho drží pohromade,“ povedal. „Nie je ľahké pozerať sa na svojho manžela či otca v zlom zdravotnom stave, čiže klobúk dole aj pred nimi.“

Ovplyvní schopnosť komunikovať

Afázia je stav, ktorý ovplyvňuje schopnosť komunikovať, môže zasiahnuť reč, ale aj spôsob, akým píšete a rozumiete hovorenému jazyku. Rodina Brucea neoznámila, čo spôsobilo tento stav a ani to, ako je na tom teraz. Tento stav sa bežne vyskytuje po mŕtvici alebo po poranení hlavy, môže tiež byť predchodcom mozgového nádoru. Pacienti, ktorí týmto trpia, sú často vedený k tomu, aby sa naučili komunikovať aj neverbálne.

Najnovšie články