Nový hviezdy pár? Angelinu Jolie pristihli so známym spevákom, fanúšikovia sú nadšení

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Zažije konečne lásku na celý život? Angelinu Jolie začali v posledných dňoch spájať s obľúbeným spevákom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Ladbible, odkedy sa Angelina Jolie a Brad Pitt rozišli, všetci sa začali zaujímať o to, s kým sa dajú dokopy. Kým Brada Pitta od rozchodu spájali s rôznymi známymi menami, Angelina si dokázala udržať dlhší odstup. Teraz ju však zachytili v reštaurácii v LA so spevákom The Weeknd.

Foto: TASR/AP

Búrlivé obdobie

46-ročná Angelina Jolie a 57-ročný Brad Pitt boli oficiálne vyhlásení za rozvedených v apríli 2019 a odvtedy sa okolo Angeliny na verejnosti neobjavil žiadny muž. Ona a The Weeknd, alias Abel Tesfaye, spustili vlnu dohadov po tom, ako ich videli na romantickej večeri v talianskej reštaurácii. Tam mali v súkromnej časti stráviť dve hodiny, a potom spolu odísť. Je to už druhý raz, čo ich spolu videli v tejto reštaurácii.

Foto: archív TASR/AP

Stráži si súkromie

Angelina Jolie bola predtým trikrát vydatá a mala niekoľko vážnych vzťahov. Medzi manželstvami mala mať romániky s Mickom Jaggerom, Nicholasom Cageom, Colinom Farrellom, Jaredom Letom a Val Kilmerom, než sa dala dokopy s Bradom Pittom. Napriek tomu, že spolu boli 12 rokov, manželmi boli len dva, než podali žiadosť o rozvod. Angelina Jolie má 6 detí, všetky s Bradom Pittom, pričom tri z nich sú biologicky ich a ďalšie tri sú adoptované.