Obrovská tragédia. Len 2-ročné dievčatko omylom pripravilo o život vlastnú mamu, ktorú našiel manžel

Kristína Hagarová

Foto: needpix

Tragédie sú súčasťou nášho života, no napriek tomu sa nedokážeme zmieriť s tým, aké desivé veci sa dejú na celom svete. Portál Daily Mail informoval o tragickom úmrtí mladej mamičky, ktorej smrť spôsobila vlastná dcéra.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zabila ju tragédia

21-ročná mamička z bieloruského mesta Žabinka umrela v deň svojich narodenín. Yulia Sharko spolu s manželom Arturom a dvoma deťmi Margaritou a Ariannou odišli na chatu v dedine Staroe Selo, ktorá patrila ich rodinným priateľom. Keď Yulia vyťahovala svoju dvojročnú dcérku z auta cez okienko, dievčatko stlačilo automatické zatváranie okien.

Zomrela v nemocnici

Urobilo tak práve v momente, keď sa Yulia naklonila do auta- BMW E34. Okno mamičke privrelo krk a začala sa dusiť. Jej manžel Artur ju našiel visieť z auta v bezvedomí. Následne rozbil okno a vytiahol Yuliu von. Poskytol jej prvú pomoc a privolal záchranku. Yuliu previezli v kritickom stave do nemocnice v Breste.

Polícia vyšetruje ďalšie okolnosti

Jej stav sa však stále zhoršoval a na následky zranení o osem dní zomrela. Počas incidentu mala utrpieť asfyxiu, ktorá viedla k poškodeniu mozgu a spôsobila jej smrť. Ďalšie okolnosti skúma polícia.