Porovnali sme zásnuby princa Williama s Kate a princa Harryho s Meghan a všimli sme si túto jednu vec. Prečo pôsobila Kate tak vystrašene?

Zuzana Fulopova

Po tom, čo obletela svet správa o zásnubách princa Harryho a Meghan Markle, oficiálne poskytli spoločné fotenie pre média ako kráľovský pár. Vyzerali viac zamilovane a uvoľnenejšie ako pred siedmimi rokmi William a Kate, kedy pri tej istej príležitosti pózovali pre média. Uvoľnenejšia atmosféra však nebol jediný rozdiel medzi týmito dvoma okamihmi. Poďme sa pozrieť detailnejšie na tieto rozdiely.

Prostredie

Na uvoľnenejšiu, teda neformálnejšiu atmosféru, mal vplyv aj výber miesta na fotenie. Napriek nepriaznivému počasiu si Harry a Meghan vybrali na fotenie záhradu Kensingtonského paláca, ktorú nazývajú familiárne Royals, zatiaľ čo William a Kate si zvolili veľkolepú sálu v paláci sv. Jakuba.

Oblečenie

Výber oblečenia prispôsobili obe mladé dámy prostrediu. Napriek tomu, aj v tomto prípade môžeme vidieť ležérnejšie oblečenie u Meghan, ktorá si vybrala biely kabátik od kanadskej značky Line the Label, zatiaľ čo Kate zvolila modré koktejlové šaty od talianskej značky Issa.

Prstene

Je už všeobecne známe, že krásny zásnubný prsteň, ktorý daroval pred siedmimi rokmi William svojej snúbenici Kate, patril nebohej princeznej Diane. Ide o modrý zafír, ktorý je ohraničený štrnástimi diamantmi. Naproti tomu Meghanin zásnubný prsteň nebol zdedený, ale špeciálne vyrobený z diamantov, ktoré patrili tiež Diane, a to údajne v klenotníctve Cleave and Company Court podľa Harryho návrhu. Musíme uznať, že Harry má vkus a na Meghaninom prste sa krásne vyníma.

Skúsenosti

https://www.instagram.com/p/BcSt4W-lcFw/?tagged=katemiddleton

Pri porovnaní záberov sa dá vidieť, že Meghan pôsobí prirodzenejšie ako Kate. Za to môže ale fakt, že ako americká herečka je zvyknutá byť stredobodom záujmu médií. Zatiaľ čo pre Kate to bola prvá skúsenosť pózovať pred stovkami kamier. Okrem toho, to môžeme pripísať aj skúsenosťami, ktoré súvisia s vekom. William a Kate mali v tom období obaja 28 rokov, zatiaľ čo Harry a Meghan majú rozhodne viac (33 a 36 rokov).

Okolnosti

Ďalší vplyv na atmosféru môže mať aj fakt, že William ako následník trónu bol vždy pod väčším drobnohľadom verejnosti, tým pádom aj tlakom, zatiaľ čo Harry mal väčšiu slobodu a voľnosť. Teda môžeme konštatovať, že aj z tohto dôvodu pôsobili Harry a jeho snúbenica Meghane viac uvoľnenejšie.

Napriek uvedeným rozdielom oba páry vyzerali spokojne a šťastne a musíme dodať, že im to veľmi pristalo. Čo poviete?

Pozri aj: Experti na reč tela sa zhodli: Ruky princa Harryho v priamom prenose prezradili túto zaujímavú vec o jeho vzťahu so snúbenicou

                                                                                zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) redbookmag.com

0
Komentovať