Experti na reč tela sa zhodli: Ruky princa Harryho v priamom prenose prezradili túto zaujímavú vec o jeho vzťahu so snúbenicou

Zuzana Fulopova

Niekoľko mesiacov skrývali princ Harry a Meghan Markle svoju lásku pred verejnosťou. Ale teraz, keď je to už vonku, princ Harry rozhodne svoje city neskrýva. Poskytuje rozhovory, v ktorých sa o svojej snúbenici vyjadruje s láskou a nehou. Nedávno poskytli dokonca spoločný rozhovor, kde sa neustále držali za ruky, vymieňali si nežné pohľady a úsmevy, ktoré hovoria za všetko. Je to láska!

Článok pokračuje pod videom ↓

Na otázku kedy vedel, že je to tá pravá, princ Harry odpovedal, že od prvej chvíle, ako sa s Meghan stretol. „Bol som milo prekvapený, keď som vstúpil do miestnosti a zbadal ju…. Jednoducho tam sedela a ja som si pomyslel: Ok, naozaj budem musieť hrať hru, sedieť a byť si istý, že správne a vhodne rozprávam.“ Bol úplne vykoľajený a unesený jej krásou.

https://www.instagram.com/p/BcPFDV9lpWg/?tagged=princeharry

„Skutočnosť, že som sa do Meghan zaľúbil tak neuveriteľne rýchlo, bola pre mňa potvrdením, že všetky hviezdy boli usporiadané, všetko bolo jednoducho dokonalé. Bola tam táto prekrásna žena, ktorá len tak doslova zakopla a padla do môjho život a ja do jej,“ vyjadril sa princ Harry, ktorý ako sa zdá, verí na osud.

Na začiatku zverejnenia vzťahu, sa princ Harry obával o Meghan, pretože ju obťažoval bulvár. Je však presvedčený, že Meghan ako jeho žena, bude zvládať všetok nátlak a povinnosti, ktoré sú spojené s kráľovskou rodinnou. Verí, že sa budú navzájom podporovať a budú spolu fungovať ako tím.

https://www.instagram.com/p/BcNfY8UnSXt/?tagged=princeharry

Počas rozhovoru sa každú chvíľu Meghan pozerala na Harryho s očami plnými lásky a nehy. Ako sa odborníci na reč teľa vyjadrili, aj ich neverbálna komunikácia prezrádza, že sú úprimne do seba zaľúbení. Ich ruky boli počas celého rozhovoru spojené, čo je znakom vzájomnej dôvery.

„Počas rozhovoru sa Harryho rameno opiera o Meghanino, zatiaľ čo jeho ruku, ktorú má položenú na jej stehne, má v oboch dlaniach. Je to jemné, upokojujúce gesto medzi nimi,“ vyjadrila sa Blanca Cobbová, odborníčka na reč tela. Podľa toho, že jej ruka je navrchu, sa síce môže zdať, že Harry potrebuje kontrolu a ubezpečenie, ale podľa odborníčky to je v tomto prípade len o získaní pohodlia.

Princ Harry a jeho snúbenica načali tému aj založenia rodiny. „Keď Harry rozprával o deťoch, na Meghan bolo badať nervozitu, keď sa dotkla vlasov a rýchlejšie zaklipkala ohnivými očami. Zvýšenie počtu žmurknutí očí je neovládateľná fyziologická odpoveď na úzkosť alebo vzrušenie,“ vyjadrila sa Cobbová.

Rozhovor prebiehal v príjemnom duchu, ale vyskytli sa aj situácie, kedy sa vynorili spomienky, o ktorých sa nerozpráva ľahko. „Keď rozhovor smeroval o skúmaní etnickej príslušností Meghan, tá sa odvrátila od kamery a jej pery sa na dve sekundy zmenšili,“ povedala Cobbová. Taktiež dodala, že na Harrym bolo tiež hneď vidieť, že sa necítil komfortne, pretože sa hneď pozrel na Meghan, aby sa uistil, že je v poriadku.

Na druhej strane, aj Meghan vyjadrila svoju zainteresovanosť, keď Harry rozprával o diamante svojej matky, ktorý je súčasťou zásnubného prsteňa. Pri spomienke na Dianu Meghan jemne pohladila palcom Harryho ruku, čím dala najavo svoju podporu. Rozprávanie o princeznej Diane je stále ťažké ako pre Harryho, tak pre Williama.

Mimochodom, keby sme tento rozhovor mali porovnať s prvým rozhovor princa Wiliama a vojvodkyne Kate pred siedmimi rokmi, dá sa povedať, že reč ich tela nevykazovala takú intimitu a lásku. Môže to byť aj tým, že William a Kate sú zdržanlivejší na verejnosti.

Ako sa odborníci vyjadrili, u princa Harryho a Meghan vidíme náklonnosť, ktorá bude pravdepodobne základom ich vzťahu. A my im gratulujeme a držíme palce!

Pozri aj: 8 prísnych pravidiel anglickej etikety, ktoré by sme mali ovládať, ak chceme mať štýl ako britské paničky. Bod č. 7 určite nedodržiavate!

                                                zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) redbookmag.comredbookmag.com

Najnovšie články