Jednoznačne vyhráva titul otec roka! Sympatický Dwayne Johnson zdieľal tú najkrajšiu fotku z jeho 47-narodenín

Gabriela Kinčoková

Foto: archív TASR (Richard Shotwell)

Na sociálnych sieťach nájdete profily mnohých svetových celebrít. Prezentujú tam svoj život, súkromie ale aj hviezdne momenty. Nás ale najviac zaujíma, či aj svetovo známe celebrity dokážu žiť obyčajný život. Herec Dwayne Johnson alias The Rock je dôkazom toho, že aj on je len obyčajný muž a otec. Dokonca ho vyhlasujeme za otecka roka.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herec prezentuje realitu svojho súkromia takú, aká naozaj je. Nebojí sa zdieľať aj tie menej pekné aspekty života a povedzme, že aj tie normálne. Nenájdete u neho fotografie z párty, ktoré sú plné peňazí, alkoholu a usmievajúcich sa hercov a spevákov. Dwayne Johnson sa radí medzi najsexi a najkrajších mužov planéty. To, čo o ňom však vie len málokto je fakt, že najviac na svete miluje svoje tri dcéry. Nedávno sa na jeho profile na Instagrame objavila fotografia, ktorá je toho dôkazom. Medzi známymi a populárnymi ľuďmi vo svete sa nájde len veľmi málo tak milujúcich, starostlivých a pyšných oteckov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

Na fotke môžete vidieť Dwayna spolu s jeho dvoma najmladšími dcérami, ktoré mu spoločne pripravili tortu na jeho narodeniny. „Moje malé princezné Tia a Jazzy mi pripravili najkrajšie narodeniny. Pripomenulo mi to, čo je v živote naozaj dôležité,“ napísal na sociálnu sieť The Rock. Stalo sa to prvýkrát čo Dwayne napísal na sociálnu sieť niečo o svojich deťoch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

Keď chce dcérka robiť manikúru, tak ju jednoducho robiť bude a nezáleží na tom aký veľký chlap ste! A presne toto platí aj pri Dwaynovi. The Rock patrí medzi naozaj plnohodnotných otcov. Na deň rovnosti žien svojim dcéram vysvetlil, že v živote môžu robiť čokoľvek čo budú chcieť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock) on

„Môže robiť čo chce. Môže sedieť pri každom stole. Dokáže si vydláždiť svoju cestu a pokorne a vďačne bude myslieť na tých, ktorí jej s tým pomohli,“ napísal pod fotku. Dwayne je jednoducho dôkazom, že peniaze a sláva nedokážu natoľko ovplyvniť človeka, aby zabudol na to, čo je v živote najdôležitejšie.

scarymommy.com