Najobľúbenejší trik Kate Middleton, vďaka ktorému vyzerá tak mlado: Nebude vás stáť nič a zvládnete ho za pár minút

Hyriaková Kristína

Instagram (life.of.a.duchess/catherine_mountbatten_windsor)

Kate Middleton je známa tým, že si často sama upravuje vlasy a aj robí make-up, a to pri množstve verejných vystúpení na verejnosti. Hoci je známa svojimi jemnými a prirodzenými vlnami, v poslednej dobe uprednostňuje rovné vlasy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Express, teraz Kate využíva jednoduchý trik, vďaka ktorému vyzerá ešte mladšie ako predtým. Mnohí odborníci tvrdia, že práve takáto úprava vlasov poukazuje na mladistvý vzhľad. Jednoduchý trik zahŕňa rovné vlasy, cestičku na stred hlavy a hlavne vlasy za ušami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanessa Paquete (@britishmonarchy_duchesses_)

Jednoduchý, ale efektívny účes

Mnohí ľudia si všimli, že Kate v poslednej dobe veľmi často tento účes využíva a podľa stylistky to nie je nič neobvyklé. Podľa Lily Jeffreys, hlavnej stylistky je zastrčenie vlasov jemný spôsob, ako črty tváre otvoriť, vyzdvihnúť lícne kosti, čeľusť, pokožku, ale zároveň takýto účes tiež priťahuje pozornosť k očiam. V prípade Kate to naozaj vyzdvihuje jej tvár a mladistvý vzhľad.

Podľa stylistov je jej nový štýl sofistikovaný, ale zároveň ležérny. Zároveň vďaka takémuto účesu môže ukázať náušnice a rôzne ďalšie doplnky.

Najnovšie články