Obľúbeného moderátora okradli priamo vo vlaku. Na bizarný zážitok len tak ľahko nezabudne, neuveríte, čo sa mu stalo

Dana Kleinová

Foto: Instagram (jozef_dodo_kurilak)

Obľúbeného moderátora diváci už roky sledujú na televíznych obrazovkách v ranných hodinách. Okrem moderovania je však známy tým, že neustále cestuje, a tak má rôzne historky z domova i cudziny. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Moderátor Ranných novín Jozef Dodo Kuriľák je známou tvárou televízie JOJ. Na sociálnych sieťach však okrem moderovania ukazuje aj útržky zo svojich cestovateľských zážitkov a v súčasnosti precestoval približne 60 krajín sveta. Najnovšie pre Topky.sk porozprával o svojich zážitkoch z ciest, no ten najbizarnejší sa mu stal na Slovensku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jozef Kurilak (@jozef_dodo_kurilak)

Okradli ho otec so synom

Dodo bol ešte nedávno v Chorvátsku, ale tiež v Paname, Kolumbii a Mexiku, historiek z ciest má na rozdávanie. Na svojich cestách videl a zažil množstvo podivností a kultúrnych šokov, napríklad keď pred ním do hrnca hodili živú chobotnicu, ktorá sa z neho následne snažila ujsť, no odniesol si tiež negatívne skúsenosti. Viackrát ho okradli a prišiel aj o svoj mobilný telefón. Napriek tomu nič z jeho ciest nedokázalo prekonať historku z čias, kedy bol ešte na strednej škole a cestoval vlakom na východnom Slovensku.

„Priznám sa, že keď som bol ešte na strednej škole a cestoval som vlakom z Kraslíc do Košíc, tak vo vlaku sa jednoducho nedá nezaspať. Cesta zo školy domov mi trvala 20 hodín, čiže potom už pred tým východným Slovenskom ja som už jednoducho nevládal. Už som bol veľmi unavený,“ začal svoje vysvetľovanie Dodo.

Po tom, ako na chvíľu zavrel oči, stalo sa niečo nečakané. Pokračoval: „Takže ma okradli otec so synom, ktorí boli v kupé so mnou a vybrali mi veci z tašky. Mal som oblečenie tam nejaké. Ale tým, že som bol unavený, tak som neriešil to, že či mi môžu niečo urobiť. Začal som sa s nimi hádať, kričali sme po sebe. Ja som im hovoril, aby mi to vrátili tie veci. Vrátili mi to, už to mali na sebe to moje oblečenie, pod svojím oblečením. Takže sme skončili tak a to je zároveň aj také bizarné, že tí dvaja, ktorí ma okradli, zostali so mnou v tom kupé.“

Tam však bizarný zážitok neskončil a celá situácia sa ešte obrátila. „Ja som z tej svojej tašky vybral jedlo, ktoré som mal. Nejakú paštétu, chlieb a spolu sme sa najedli. Oni vystúpili z vlaku, ja som bol spokojný. Mal som svoje veci, neublížili sme si a dopadlo to veľmi fajn. Čiže aj takto som skončil so zlodejmi. V princípe, rozlúčili sme sa ako kamaráti,“ uzavrel Dodo svoju historku.

Najnovšie články