Takto ostro Meghan Markle porušila kráľovský protokol a pokúsila sa ho obísť! Aký to na ňu bude mať dopad?

Monizz

To, že na kráľovskom dvore je mnoho vecí tabu, je verejne známa vec. No to, že by protokol porušoval niekto tak často a tak okato, ako ešte nevydaná Meghan Markle, to tu ešte nebolo. Najnovšie sa dopustila prehrešku, ktorý na ňu môže mať nepekný dopad. Ako na to zareaguje kráľovná?

Princ Harry jej nepovie

Zdá sa, že princ Harry je svojou snúbenicou taký očarený, že jej priestupky voči kráľovskému protokolu nijako nerieši. Koniec koncov, aj keď kráľovnej oznámil svoje rozhodnutie oženiť sa s neurodzenou, rozvedenou a navyše herečkou, kráľovná povedala razantné nie. Ibaže princ Harry jej dal jasne najavo, že buď Meghan, alebo on. A tak kráľovná súhlasila.

https://www.instagram.com/p/BeGuYDqn8q4/?taken-by=whenharrymetmeghan

Meghan Markle na britskú verejnosť pôsobí sympaticky a vľúdne. Aj napriek tomu, že je rozvedená, a možno aj práve preto, si získala srdcia obyčajných Britov, ktorí svoju kráľovnú síce milujú, no uvítali by viac voľnosti v protokole a hlavne vo vzťahu k verejnosti. O to viac ich teší Meghanino správanie, ktoré je viac ako vľúdne a viac ako priateľské. Počas svojej poslednej návštevy Walesu porušila jeden z najzásadnejších bodov kráľovského protokolu, a aby toho nebolo málo, ešte ho aj drzo obišla.

Meghan, Meghan

V kráľovskom protokole je dlhodobo zapísané, že členovia kráľovskej rodiny nesmú fanúšikom dávať autogramy a takisto si s nimi robiť spoločné selfie fotografie. Meghan Marklovej však pozornosť verejnosti problém nerobí, čo vyplýva zrejme z jej pôvodného povolania herečky, no kráľovná s tým zásadný problém mať môže. Meghan sa totiž veselo s fanúšikmi fotí, pozornosť si užíva a rozdáva úsmevy do fotoaparátov jedna radosť. A aby toho nebolo málo, najnovšie sa vo Walese podpísala dievčatku menom Caitlin Clarková. Protokol porušila a zároveň obišla. Do slovníčka jej napísala: „Ahoj, Caitlin“ a pridala srdiečko a smajlíka. V kráľovskom protokole sa pritom hovorí len o podpisoch, nie o venovaniach. Takto šikovne a prefíkane Meghan okabátila kráľovnú a jej konzervatívne spôsoby. Zrejme sa Meghan zdá, že urobila už akurát tak dosť, keď nútene zrušila všetky svoje sociálne siete.

https://www.instagram.com/p/BeKoKULHqzl/?taken-by=whenharrymetmeghan

Zatiaľ sa na verejnosť nedostal žiaden rodinný konflikt, no je takmer isté, že aj keby k nemu došlo, Harry si svoju lásku zastane. Či si však tá z vzniknutej situácie niečo vezme, je otázne. Podpisovať sa ľuďom je zakázané, pretože hrozí riziko, že by podpisy členov kráľovskej rodiny mohli byť sfalšované. Pri Meghan je to však neriešiteľná otázka, pretože ako herečka rozdala svojho času podpisov viac než dosť. Potenciálni špekulanti by sa z takejto situácie vedeli vykrútiť aj v prípade, že Meghan sa už po svadbe nebude podpisovať svojim dievčenským menom. Kto chce, riešenie však nájde.

Pozri aj: Začala som robiť týchto 5 vecí a moja peňaženka bola po mesiaci bohatšia o desiatky eur. Túto chybu robí takmer každý!

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com

0
Komentovať