Nevesta zverejnila pravidlá pre jej svadbu a mnohých ľudí pobúrila: Žiadne deti a šaty musím schváliť

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Žena odhalila svoje prísne pravidlá na svoj svadobný deň a množstvo ľudí zostalo nepríjemne prekvapených. Zdá sa, že nevesta má naozaj prísne pravidlá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, budúca nevesta odhalila na svojom TikToku prísne pravidlá pre svoj svadobný deň. Veľmi veľa ľudí tiež prekvapil prísny zákaz detí a taktiež to, čo si jej družičky a hostia môžu obliecť. „Toto sú moje pravidlá, ktoré budem tento rok vyžadovať na mojej svadbe. Milujem tieto videá, takže som chcela urobiť vlastné, keďže som zasnúbená. Takže na mojej svadbe sa budú dodržiavať tieto pravidlá.“

Nechce žiadne deti

„Začneme prvým, na ktoré sa hnevá každý: žiadne deti! Nechcem, aby deti pobehovali bez dozoru a ich deti na ne nedozerali. To sa absolútne nestane. Existuje len pár výnimiek. Moji súrodenci, ktorí majú menej ako 15 rokov a tiež niektorí ľudia, ktorí sú mimo mesta a nemôžu si zohnať opatrovateľky na celý víkend, pretože musia cestovať. Ale, musia svoje deti sledovať,“povedala.

Foto: unsplash

Jasné pravidlá

Ďalšie pravidlo je pochopiteľnejšie, teda nemať na sebe biele šaty. „Moje družičky majú jasné pravidlo, aby vyliali víno na každého, kto bude mať biele šaty… Družičky si môžu vybrať oblečenie, ale ja som vybrala farbu. Ostatným hosťom oblečenie schválim, musím ho najprv vidieť,“povedala. Ďalším na zozname je kontrola zoznamu hostí.

„Ak nie ste pozvaní, nie ste vítaní. Neberte na svadbu náhodných ľudí, na pozvánke je napísané, koľko ľudí z domácnosti môže prísť.“ Ďalej samozrejme povedala, že nechce na svojej svadbe žiadne veľké oznámenia a nikto sa nesmie opiť.

Najnovšie články