Kate Middleton vo vianočnom outfite zaujala fanúšikov. Na tento detail sa zamerali mnohí ľudia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Len pred niekoľkými dňami svet obletel dokument Harryho a Meghan a mnohí netrpezlivo čakali, či príde odpoveď od pracujúcich členov kráľovskej rodiny. Mnohé oči sa obracali na Williama a Kate, no zdá sa, že sa rozhodli to nekomentovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, najnovšie na sociálnych sieťach zverejnili krásnu fotografiu Kate, ktorá má na sebe sviatočné šaty pred blížiacim sa vianočným koncertom. Je to druhý raz, čo je súčasťou vianočného špeciálu, Royal Carols: Together at Christmas. 40-ročná princezná z Walesu si obliekla krásne trblietavé červené šaty, pričom druhý ročník je sponzorovaný The Royal Foundation.

Usporiadala to už druhý raz

Kate zároveň všetkých na Štedrý večer pozvala na sledovanie špeciálnej bohoslužby vo Westminsterskom opátstve, plnú slávnostných kolied a krásnych vystúpení, keďže sa oslavuje najkrajšie obdobie roka. Zúčastnia sa aj William, kráľ Karol a kráľovná Kamila. Slávnostné podujatie, ktoré organizuje práve Kate, sa stretnú členovia kráľovskej rodiny s charitatívnymi pracovníkmi, dobrovoľníkmi a mnohými ďalšími, aby oslávili radosť, ktoré môže ľudské spojenie priniesť.

Tohtoročné podujatie je venované kráľovnej Alžbete, jej hodnotám a všetkému, na čo poukazovala počas jej života, vrátane povinnosti, empatie, viery, služby, láskavosti a súcitu. Kate prvý raz podujatie usporiadala minulý rok ako poctu práci jednotlivcov a organizácií v celom Spojenom kráľovstve, ktorí podporovali svoje komunity počas pandémie koronavírusu.