Známa speváčka už neverila, že sa raz stane mamou. Nakoniec otehotnela ako 48-ročná

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sosobrat)

Obľúbená speváčka sa vo veku 48 rokov stane prvý raz mamou. Spoločne so svojou manželkou Jessecou sa speváčka, ktorá vystupuje pod menom Da Brat, stane prvý raz mamou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People je to prekvapením pre samotnú speváčku, ktorá si myslela, že sa mamou už nestane. Svoju manželku si zobrala minulý rok a spočiatku o rodine len žartovali. Neskôr prišli na to, že po tom obe túžia a že by sa mali poponáhľať.

Deti neboli súčasť jej plánu

„Deti neboli nikdy súčasťou môjho plánu. Myslela som si, že keď som už neotehotnela skôr, tak sa to nikdy nestane. Mám za sebou plnohodnotný život a úspešnú kariéru. Nikdy som si nemyslela, že budem mať deti,“ povedala. Všetko sa zmenilo, keď stretla svoju súčasnú manželku. Vtedy sa začala na život pozerať inak. „Chcela som byť len s ňou a potom zdieľať niečo špeciálne. Chcela som, aby sme spolu vychovávali dieťa, ktoré budeme bezpodmienečne milovať.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa People Magazine (@people)

Z predstavy tehotenstva nebola nadšená

Nebola však príliš nadšená z toho, že má nosiť dieťa. „Hovorila som si, že zo mňa určite nič nevyjde…“ povedala speváčka. Manželka však bola presvedčená, že práve ona je tá, ktorá by mala túto skúsenosť zažiť. Spočiatku to nevyzeralo príliš ružovo. Nastali zdravotné komplikácie pri odbere vajíčok, zdravotné problémy a prešli si aj potratom, čo znášali veľmi zle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jesseca Harris-Dupart (@darealbbjudy)

Speváčka je teraz v 18. týždni tehotenstva a je nadšená z toho, čo je pred ňou. Nemá dokonca žiadne zvláštne chute a neprežíva ani nevoľnosti. Jediné, čo je na tom celom zvláštne je, že ju všetko rozplače a je veľmi ospalá.