Expertka na reč tela zhodnotila vzťah Kate a Meghan: „Vojvodkyňa do rodiny hrdo patrí a vyzerá to tak, že dámy sa rešpektujú, ale…“

KatkaR

Keďže Kate Middleton a Meghan Markle sú dnes už takmer oficiálne rodinou, niet sa čo čudovať, že verejnosť zaujíma aj vzťah, aký tieto dve dámy medzi sebou majú. Na túto skutočnosť sa rozhodla pozrieť povolaná expertka na reč tela, ktorá na základe postoja, mimiky a gestikulácie týchto žien zhodnotila, aké emócie sa v nich skutočne skrývajú a aké signály vlastne vysielajú okoliu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Meghan a Kate sa spolu so svojimi partnermi Harrym a Williamom nedávno zúčastnili oficiálneho podujatia, ktoré sa konalo pri príležitosti prvého výročia Royal Foundation Forum a ktoré bolo zamerané na diskusiu o uskutočnenej charitatívnej činnosti a tiež na veci, na ktoré sa mladá štvorica sústredí v blízkej budúcnosti.

facebook.com

Obe ženy zvolili modré outfity, pričom herečka zo seriálu Suits sa rozhodla pre tmavomodré šaty z dielne Jasona Wu a budúca mamička si vybrala jednoduché a svetlejšie materské šaty značky Seraphine.

facebook.com

Nakoľko o vzťahu Kate a Meghan sa toho v súčasnosti veľa nehovorí ani nepíše, verejnosť nemá vedomosť o jeho povahe. To, či spolu tieto dve mladé a krásne ženy vychádzajú, alebo majú jedna druhú v zuboch, bola dodnes tak trochu záhada. V jednom z rozhovorov, ktoré sa konali počas zásnub Harryho a Meghan, však bývalá herečka naznačila, že vojvodkyňa z Cambridge bola pre ňu úžasnou oporou od chvíle, kedy vstúpila do kráľovskej rodiny. My sme sa však snažili zistiť viac, čo sa nám podarilo vďaka názoru expertky na reč tela, Judi Jamesovej, ktorá sa svojím odborným okom pozrela na to, čo vlastne dámy prezrádzajú svojím telom.

Silné rodinné vibrácie

Jamesová tvrdí, že úsmev a prejavy emócií sú charakteristické pre silné rodinné vibrácie, ktoré sa vytvorili medzi oboma kráľovskými pármi.

facebook.com

Vzájomný rešpekt

“Vyzerá to tak, že na oboch stranách je prítomný vzájomný rešpekt, ale rovnako sa zdá, že sa dámy vyhýbajú akýmkoľvek očividným prejavom sesterského priateľstva,“ objasňuje Judi. Rovnako však uznáva, že do mája si Kate s Meghan ešte môžu vybudovať vrúcnejší vzťah, keďže potom sa už stanú rodinou aj oficiálne. Meghan prejavila vojvodkyni rešpekt aj vo chvíli, keď mala Kate slovo. Meghan totiž po celý čas venovala pozornosť svojmu snúbencovi, no keď rozprávala Kate, Meghan sedela a veľmi pozorne počúvala.

facebook.com

Dve rozdielne osobnosti

Podľa Jamesovej je spôsob, akým sa Kate a Meghan stavajú k svojim kráľovským povinnostiam rozdielny a usudzuje to z reči ich tela. “Meghanin postoj je veľmi úprimný, čo naznačuje pozícia, v ktorej sedí a lakeť opretý o operadlo kresla. Z tohto sedenia možno vyčítať vysokú úroveň istoty, dôvery a túžby zdieľať toto posolstvo s publikom.“ Jamesová sa vyjadrila aj k tomu, čo vyžaruje z vojvodkyne. “Pokojnejší a jednoduchší postoj Kate, ktorá sedí chrbtom opretá o kreslo a má ruky pevne zomknuté naznačuje, že vojvodkyňa sa už dávno naučila, čo vlastne znamená patriť do kráľovskej rodiny. Ľudia vás totiž budú počúvať aj bez toho, aby bolo vaše vystúpenie dramatické či prehnane vášnivé.“

facebook.com

Zdieľaná radosť

Primárne spojenie medzi týmito dvoma ženami je, zdá sa, zamerané najmä na humor princa Harryho. Keď totiž začne vtipkovať, obe ženy si okamžite vymenia úprimné a srdečné úsmevy, ktoré odzrkadľujú ich pobavenie a neváhajú si dokonca ukryť tvár do dlaní a schuti sa na jeho vtipoch zasmiať.

facebook.com

Vzťah medzi Kate a Meghan je podľa všetkého veľmi vrúcny a priateľský. Síce sa podľa názorov odborníka ešte nesprávajú ako sestry, no ak to bude takto pokračovať, určite sa čoskoro ich vzťah ešte viac prehĺbi. Čo si myslíte o reči tela vy? Dokážete z nej čítať a využívate ju niekedy na to, aby ste zistili, aký postoj má voči vám váš komunikačný partner? Dajte nám vedieť, aký je váš názor.

Pozri aj: Tajomstvo dlhovekosti kráľovnej Alžbety: Tento jedálniček dodržiava už celé roky a každý deň pred raňajkami si dopraje …

Katuš, womenshealthmag.com