Rodinné puto je silnejšie ako hádky a intrigy. 8 párov, ktoré žijú dlhé roky v šťastnom manželstve

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (catherinezetajones)/TASR/AP

Hoci svetoznáme páry sú už automaticky často spájané so škandálmi, nemusí to byť vždy pravda. Niektoré si prekonali rôzne krízy a problémy, no napriek tomu zostali spolu dlhé roky. Toto sú hneď niektoré z nich.

O niektorých týchto známych pároch ste už určite počuli, pretože sú priam notoricky známe. Portál Brightside spísal hneď niekoľko známych párov, ktoré spolu vydržali dlhé roky, a toto je niekoľko z nich.

Kráľovná Alžbeta a princ Phillip

Alžbeta sa so svojím budúcim manželom stretla, keď bola tínedžerka, no zobrali sa o niekoľko rokov na to. Napriek tomu, že oficiálne vystupuje ako tieň kráľovnej Alžbety, v skutočnosti je práve on hlava domácnosti. Sú spolu 73 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝙏𝙝𝙚 𝙍𝙤𝙮𝙖𝙡 𝙁𝙖𝙢𝙞𝙡𝙮 👑 (@history_royals),

Jon Bon Jovi a Dorothea Hurley

Jon a Dorothea sú priatelia zo školy. Napriek tomu, že Jon mal početné množstvo fanúšičiek, ukázal sa ako muž jednej ženy. Pár sa spontánne rozhodol, že sa zoberie, keď išli do Las Vegas. Ich manželstvo je šťastné a majú spolu štyri deti. Sú spolu už 31 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Haylee Conrow (@hayleeconrow),

Steven Spielberg a Kate Capshaw

Stevenovo manželstvo s Kate sa pre neho stalo druhým, ale zároveň aj tým dlhším. Odkedy spolu pracovali na filme o Indiana Jonesovi, boli neoddeliteľní. Zobrali sa v roku 1991 a majú spolu 7 detí. Vzťah tvoria už 29 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sən insan deyilsən 💥 (@teodiseya),

Julianne Moore a Bart Freundlich

Ich vzťah sa začal v roku 1996 pri nakrúcaní filmu. Stretli sa síce už predtým, no príliš sa o seba nezaujímali. Najprv spolu len žili, a potom v roku 2003, sa zobrali. Sú spolu 24 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Julianne Moore (@juliannemoore),

Cate Blanchett a Andrew Upton

V decembri 1997 si Cate zobrala za manžela scenáristu a editora Andrewa Uptona. Zobrali sa len rok potom, čo sa stretli a odvtedy sú nerozluční. Pár tvoria už 23 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Middle aged woman (@luvu4ever4),

Sylvester Stallone a Jennifer Flavin

Herec bol ženatý trikrát, no jeho posledné manželstvo je zdá sa najsilnejšie. Spolu sú od roku 1997 a hoci ich vzťah bol spočiatku turbulentný, teraz sú spolu už 23 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone),

Chuck Norris a Gena O’Kelly

Chuckove manželstvo s Genou je jeho druhé. Stretol sa s ňou pri nakrúcaní filmu Walker, texaský ranger, niekoľko rokov po rozvode. Zobrali sa v novembri 1998 a sú spolu 22 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chuck Norris (@chucknorris),

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones

Na premiére filmu Zorro sa stretli títo dvaja úžasní herci a ako hovoria rôzne klebety, Michael sa do Catherine okamžite zamiloval. Hneď chcel upútať jej pozornosť, čo sa mu podarilo. Zobrali sa v roku 2000 a stále sú spolu. Už rovných 20 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michael Douglas (@michaelkirkdouglas),

Najnovšie články