Nevesta povedala, že na svojej svadbe nechce žiadne deti. Reakcia jej sestry ju maximálne vytočila

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Svadobný deň by mal byť tým najšťastnejším dňom, ktorý je vo vašom živote. Nevesta má vtedy právo si urobiť všetko podľa seba a tak, ako ona chce. Jedna nevesta však poriadne nahnevala svoju sestru, keď zaviedla na svojej svadbe pravidlo bez detí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, 25-ročná čerstvá mamička sa podelila so svojou situáciou na sociálnych sieťach, kde sa priznala, že naozaj nevie, ako splní požiadavku svojej sestry. „Som tehotná a keď bude mať svadbu moja sestra, moje dieťa bude mať 5 mesiacov. Spýtala som sa mojej sestry, či môžem prísť s dieťaťom a ona mi povedala, že nie. Prijala som to, ale dodala som, že sa teda nebudem môcť zúčastniť,“ povedala.

Foto: pixabay

Nechce nechať dieťa s opatrovateľkou

Dodala, že nemá dobrý pocit z toho nechať také malé dieťa s opatrovateľkou a že si myslí, že jej sestra, nevesta, to preháňa. „Povedala mi, že chce, aby som tam bola a mala príhovor ako sestra nevesty. Povedala som jej, že ak nemôžem zobrať dieťa, tak neprídem. Na to sa nahnevala, že aj iní z hostí majú deti a zohnali si opatrovateľky,“ dodala.

Foto: pixabay

Nevesta odmieta ustúpiť

Kým mama oboch dievčat chcela nájsť riešenie, ponúkla sa, že určitú časť obradu môže byť s dieťaťom doma, a potom sa vymenia. Nevesta však nesúhlasila, pretože chce mať rodičov na svadbe celý čas.

Väčšina ľudí, ktorých sa pýtala na názor sa zhodla v tom, že nevesta sa zachovala nerozumne. „Ľudia, ktorí nechcú mať deti na svadbe sa nesmú urážať na to, keď sa niekto rozhodne, že nepríde,“ komentovala jedna žena.

„Má právo nechcieť deti na svadbe. Zároveň však musí rešpektovať rozhodnutia rodičov, ktorí nemajú komu dieťa dať,“ tvrdil ďalší. Veľa ľudí nechce mať deti na svojej svadbe, kvôli plaču, blázneniu sa či mnohým iným veciam.