Patria k najznámejším párom šoubiznisu. Napriek veľkému vekovému rozdielu sú stále šťastní, aj po 23 rokoch

Dana Kleinová

Foto: Instagram (catherinezetajones)

Herecká dvojica tvorí pár už viac než 20 rokov a to aj napriek tomu, že majú medzi sebou veľký vekový rozdiel. Spoločne majú dve dospelé deti a hoci sa v ich vzťahu objavili viaceré komplikácie, za svoju lásku bojovali a sú spolu dodnes. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones sú manželmi už 23 rokov, a to aj napriek obrovskému 25-ročnému vekovému rozdielu. Nedávno sa 53-ročná herečka podelila o prekvapivý pohľad na ich vzťah a odhalila jedinečný a neočakávaný spôsob, akým si udržiavajú romantiku aj po všetkých tých rokoch.

Prekonali spolu rôzne výzvy

Michael Douglas kedysi verejne deklaroval svoju lásku k svojej manželke a povedal, že ju bude milovať „vždy a navždy“. A zatiaľ tento sľub dodržuje aj napriek všetkým komplikáciám, ktoré pár na ich spoločnej ceste postretli.

Herečka nedávno otvorene prehovorila o vzostupoch a pádoch ich vzťahu, vrátane Douglasovho boja s rakovinou jazyka a jej vlastnej diagnózy bipolárnej poruchy. Ale napriek tomu všetkému si pár v roku 2014, po krátkom rozchode v roku 2013, našiel cestu späť k sebe a sú spolu dodnes.

V rozhovore sa Catherine podelila o niekoľko zaujímavých myšlienok o svojom dlhotrvajúcom manželstve s Douglasom. Snažila sa vysvetliť ich cestu, poukazujúc na fakt, že: „Je nemožné, aby tam neboli vzostupy a pády, ak žijete s tou istou osobou a vstávate s ňou každý deň.“

Tajomstvo ich manželstva

Najnovšie články