Svadobní fotografi uviedli niekoľko znakov, ktoré prezrádzajú, že pár spolu dlho nevydrží. Toto vás prekvapí

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Svadba je pre mnohých ľudí tým najkrajším dňom v živote, preto je jasné, že ho chcú mať náležite zaznamenaný. Avšak svadobní fotografi už na základe pár znakov vedia povedať, či pár spolu vydrží.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla je podľa svadobných fotografov hneď niekoľko výstražných znamení, ktoré naznačujú, že vzťah sa neskončí dobre. Niektoré znaky vás možno prekvapia. Jeden fotograf uviedol, že je to očný kontakt a ďalej vysvetlil, že bol na svadbe, kde ženích na svoju nevestu ani raz poriadne nepozrel.

Žiadny očný kontakt

„Toľko záberov, kde sa ona na neho zaľúbene pozerá a on len hľadí ponad jej hlavu. Zároveň jeho sľub obsahoval vetu o tom, že sú strašne rozdielni, pretože priatelia nevesty nikdy neboli ani v Paríži.“ Ďalší fotograf uviedol, že jeden ženích sa po obrade venoval viac pitiu, ako tráveniu času so svojou nevestou.

Foto: unsplash

„Okrem toho ani nemal záujem sa s ňou fotiť. Myslím, že spolu nevydržali ani rok.“ Iný fotograf zase povedal, že pri svadobnej večeri niekto neustále poukazoval na to, že je rád, že si ženích konečne našiel niekoho, kto ho skrotí. „Nedostali sa ani nad hranicu šiestich mesiacov,“ dodal.

Veci, ktoré sú cez čiaru

Jedna fotografka prezradila, že fotí svadby päť rokov, no priznala, že často musela páry nútiť do pózovania a niektorí viditeľne nechceli byť blízko seba. „Akonáhle som dofotila, odstúpili od seba. Sťažovali sa na seba a rýpali do seba. Sama som sa necítila dobre.“

Zaklincoval to však jeden fotograf, ktorý povedal, že mu ženích volal po svadbe, aby sa uistil, že na záberoch nebude, ako sa pozerá po iných ženách.

Najnovšie články