Takéto vyznanie by chcela dostať každá žena. Takto sa vyjadril Viktor Vincze o svojej manželke Adele

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Viktor Vincze už nejakú dobu na verejnosti a sociálnych sieťach vystupuje ako človek, ktorý sa zaujíma o ekológiu a zdravie našej planéty. Okrem toho je však aj milujúcim manželom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci láska sa nedá zmerať počtom zverejnených fotografií na sociálnych sieťach, mnohé ženy a mužov inšpiruje k tomu, aby k svojmu vzťahu pristupovali inak. Keď začal tvoriť pár s Adelou, ktorá je od neho staršia, mnohí ich vzťah prepierali, oni sa však nenechali rozhodiť. Teraz na Instagrame zverejnil opäť krásne vyznanie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Krásne vyznanie

„Toto je moja najväčšia životná influencerka. Pomaly každý deň teraz v lockdowne robím nejakú online eko besedu pre študentov. A na každej dostanem aj otázku, prečo som vôbec začal žiť ekologickejšie. Vždy odpovedám, že to bolo aj mojou novinárskou konfrontáciou s tvrdými dátami, ktoré ma pred rokmi nepríjemne prefackali. Ale zrejme by to malo minimálny efekt, keby som nebol stretol túto ženu. Tá totiž už dávno žila s rešpektom k prírode aj bez dát, aj bez instagramov. A tak nejako tuším, že neovyplyvnila len môj, a nielen ekologický život. „

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Viktor Vincze sa snaží úprimne hovoriť o tom, že je nevyhnutné urobiť aspoň malé krôčiky k tomu, aby sme pomohli planéte. Či už tým, že obmedzíme nakupovanie oblečenia fast-fashion, alebo tým, že sa začneme vyhýbať plastom. Každý krok sa počíta, je však dôležité začať od seba.

Najnovšie články