TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Nôž, húsenicu, motýľa alebo jablko? Odhaľuje to veľa o vašom podvedomom strachu

Lucia Mužlová

Z čoho máte strach vy? Možno si ani neuvedomujete, že sa niečoho bojíte. V tom prípade ide o podvedomý strach, ktorý má ale rovnakú silu ako ten klasický. Hlboko vo vašom podvedomí sa môžete báť vecí, o ktorých sa vám ani nesnívalo a väčšinou sa tento strach prejaví v najnevhodnejšej chvíli. Pozrite sa na nasledujúci obrázok a zistite viac o svojich obavách, ktoré sú možno zakorenené niekde hlboko vo vašom podvedomí.

Článok pokračuje pod videom ↓
vladimirkush.com

Nôž

Ak ste ako prvé zbadali nôž, váš podvedomý strach spočíva v tom, že sa obávate chorôb. Občas vám do mysle príde myšlienka: „Čo ak trpím nejakou chorobou a vôbec o tom neviem“? Bojíte sa, že to zistíte príliš neskoro. Podvedome sa to môže prejavovať tak, že ste precitlivený aj na bežné choroby a „prežívate“ ich o trochu ťažšie ako ostatní.

Húsenica

Ak ste ako prvú zbadali húsenicu, váš podvedomý strach je z duchov a akéhosi nadprirodzena. Často máte pocit, že v miestnosti nie ste sami, prípadne, že vás niekto pozoruje. Bojíte sa, keď ste sami v tme a obavy máte z toho, že ak budete oslabení, prípadne pred zaspaním, objaví sa duch alebo začujete nejaký zvuk.

Motýľ

Ak ste ako prvé zbadali motýľa, bojíte sa zrady. Vyplýva to zo skúseností, ktoré už s ľuďmi máte. V minulosti vás mohol niekto nepekne a opakovane zradiť. Možno ste čelili aj odmietnutiu zo strany muža, prípadne vás odmietli na pracovnej pozícii a nezachovali sa k vám pekne. Túto slabosť však dokážete dobre skrývať a svojmu strachu dokážete čeliť, aj keď s obavami.

Jablko

Ak ste ako prvé videli jablko, máte podvedomý strach zo smrti. A to nie len z vašej vlastnej, ale aj z toho, že by mohol umrieť niekto vám blízky. Je to dané tým, že ste možno už o niekoho blízkeho prišli a nechcete, aby sa tieto pocity vrátili a opakovali, pretože strata blízkeho je naozaj ťažká a tvrdá skúška. Skúste myslieť pozitívnejšie a vypustite z hlavy myšlienku o smrti. Bude sa vám oveľa ľahšie dýchať.

Pozri aj: Priateľstvo so škorpiónmi je výsadou pre vyvolených. Toto je 5 dôvodov, prečo je výhrou mať Škorpióna vo svojom okolí

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články