3 pravidlá, ktoré vám do života prinesú šťastie! Keď som ich začala dodržiavať, nešťastie ma opustilo a začalo sa mi konečne dariť

Monizz

Emocionálne a duševné rozpoloženie je naozaj komplikovaná záležitosť. Hľadáme vnútorné šťastie, no cesta k nemu je kľukatá a neraz nás prepadnú myšlienky, že nájsť ju je nemožné.

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

V jeden deň sa pohádame s niekým blízkym a cítime sa vyčerpaní, chorí a smutní ešte ďalšie dva dni. Niekto z rodiny neustále nenápadne poukazuje na všetky naše nedostatky a my proti nemu nevieme bojovať.

Každá drobnosť sa nás dotýka až sa dostaneme do bodu, kedy sa začneme sami seba pýtať, či nie je chyba v nás. Sme slabí, cítime sa zblúdení a pod tlakom. Prečo? Všetky naše choroby, žiaľ, nespokojnosť so životom či hnev, nás opantávajú ako pavučina. No aj to je len dôsledok našej mysle. Zabúdame na to najdôležitejšie. Žiť v harmónii so sebou samým.

pexels.com

Pravidlo troch pravidiel

Východné múdrosti sa harmóniou a súladom so sebou samým zaoberajú už celé veky. A verte, že čo-to už o tom naozaj vedia a my by sme si z ich múdrych slov mohli brať príklad. Stará východná múdrosť hovorí, že existujú len tri veci, na ktorých by mal byť náš život postavený. Číslo 3 je symbolom v takmer všetkých náboženstvách a kultúrach. Pravidlo troch pravidiel odhaľuje večné hodnoty, ktoré sú podstatou ľudského šťastia.

3 veci sa vo vašom živote nikdy nevrátia: čas, slovo a príležitosť

3 veci vo vašom živote by ste nemali nikdy stratiť : pokoj, nádej a česť

3 veci sú v živote najcennejšie: láska, viera a dôvera

3 veci skutočne nie sú spoľahlivé: sila, šťastie a rozum

3 veci definujú, akým ste človekom: vaša práca, poctivosť a osobnostné úspechy

3 veci vás dokážu naozaj zničiť: víno, pýcha a hnev

3 veci je najťažšie povedať: milujem ťa, prepáč mi, pomôž mi

pexels.com

Neoceniteľné slová, ktoré by sa mali vryť do pamäti každému, kto sa v živote cíti neistý, nedocenený, ohrdnutý, alebo slabý. Súhlasíte?

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc