Chytila obyčajný fén a urobila tento trik. Keď uvidíte ten objem, už si nikdy vlasy nebudete upravovať inak

Kristína Hagarová

Repro foto youtube: Milabu

Ženy riešia veľmi často to, ako vyzerajú. Preto sa ohromne často zameriavajú na svoje vlasy, ktoré berú doslova ako korunu krásy. Niekedy však nemáte možnosť, aby vám krásny účes vytvorila kaderníčka.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na Youtube nájdete množstvo návodov, ktoré vám vyčaria na hlave dokonalý objem vlasov. Každé vlasy sú iné a inak reagujú na rôzne produkty a štýly úpravy. Napriek tomu existuje jeden jednoduchý návod, ktorý využívajú takmer všetky ženy, ktoré chcú na svojej hlave vykúzliť dokonalý objem vlasov. Existuje tiež aj veľmi veľa prípravkov, no len máloktoré naozaj fungujú.

Ako vykúzliť objem?

Najjednoduchšie je mať dobrý fén a okrúhlu kefu. Ak chcete, aby bol efekt čo najvýraznejší, určite majte čerstvo umyté vlasy alebo ich aspoň navlhčite. Ak máte fén, ktorý má niekoľko nástavcov, vyberte si ten, ktorý je najužší. Vlasy si rozdeľte na toľko častí, koľko budete potrebovať (všetko záleží na tom, aké husté máte vlasy) a vždy postupujte od spodu až na vrch. Zoberte si guľatú kefu a vlasy zároveň fénujte smerom od korienkov až po končeky.

Ďalšie spôsoby

Samozrejme, existuje množstvo ďalších návodov, ktoré môžete nájsť. Preto vám prinášame hneď niekoľko videonávodov, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy a vybrať si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.