Domáca želatínová maska moju pleť zbavila výrazných vrások a všetkých nedostatkov. Tajomstvo krásne tónovanej a čistej pleti spočíva v…

Monizz

Krásna pleť jednotnej farby, bez fľakov, začervenaní, vrások či iných nedostatkov? Znie to ako nesplnený sen, no opak je pravdou. Ak nepoznáte účinky obyčajnej želatíny, čítajte ďalej. Tento článok je určený presne pre vás.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ženám, ktoré chcú mať žiarivú a čistú pleť bez fľakov a vrások, sa odporúča používať želatínové tvárové masky. Po krátkom čase pokožku celkom vyčistia, vyhladia a napnú. Čím to je? No predsa nenahraditeľným kolagénom.

Lacná a stopercentná kozmetika

Kolagén sa používa do všetkých krémov, ktoré sľubujú okamžité vyhladenie vrások. Výrobcovia neklamú, kolagén naozaj má takéto schopnosti. Lenže v prípravkoch je ho tak žalostne málo, že viditeľné výsledky nie je šanca vidieť. Ak si však doma pripravíte obyčajnú želatínu a budete si ňou pravidelne mazať tvár, kolagénu sa vám dostane toľko, čo nie je ani v desiatkach vyhladzovacích krémov naraz.

1
takprosto.cc

Recept na kolagénovú masku

2 PL prevarenej vody

1 PL želatíny

2 PL banánového pyré alebo roztlačeného banánu

Zmiešajte vodu so želatínou a nechajte ju, aby nabrala na objeme. Potom pridajte banán roztlačený na kašu a poriadne všetko zamiešajte. V rovnomernej vrstve naneste želatínovú masku na vyčistenú pleť a vynechajte oči a pery. Po nanesení masky si na chvíľu jednoducho sadnite a relaxujte. Po dvadsiatich minútach môžete masku odstrániť. Pleť si ešte trochu premasírujte a potom si ju natrite hydratačným krémom. Používajte masku pravidelne a už po niekoľkých dňoch uvidíte jej účinky. Je to neuveriteľné, ale naozaj to funguje stopercentne!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc