Dieťatko uvidelo svoju mamičku po prvýkrát v živote. Jeho reakcia vám vyčarí úsmev na tvári

Michal Blaško

Láska rodičov a ich dieťaťa je nekonečná… Keď sa dvom ľuďom narodí dieťa, stane sa ich celým svetom, ktorého súčasťou sú aj rôzne starosti, ale hlavne radosti. Jednou z nich je aj prvý úsmev dieťaťa. Väčšinou trvá niekoľko týždňov, kým sa dieťa po prvý raz usmeje na svojich rodičov. Niekedy to však trvá dlhšie, najmä keď tomu, ako aj v tomto prípade, niečo bráni. No radosť z detského úsmevu je potom o to väčšia.

Maličký Leopold Wilbur Reppond trpí od narodenia vzácnym poškodením zraku, kvôli ktorému je od narodenia takmer slepý. Svojich rodičov dokázal rozpoznať iba podľa ich láskavých dotykov, alebo vône. U otca to bol dotyk jeho pichľavých fúzov… No to, ako v skutočnosti vyzerajú, bolo pre malého Leopolda záhadou.

boredpanda.com
boredpanda.com

Vďaka špeciálnym okuliarom však Leopold po štyroch mesiacoch svojho života mohol zažiť ten krásny pocit a pozrieť sa na svoju matku. Keď mu ich nasadila, chvíľku mu trvalo, pokým si uvedomil, že sa niečo zmenilo. Keď však nad sebou uvidel osobu, ktorá mu dala život obdaroval ju tou najkrajšou vecou. Prvým úsmevom…

[youtube OiYn46sUbUI 720 410]

boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com

zdroj: Interez.sk

Najnovšie články