Harry prezradil ďalší detail zo súkromia. Takto jeho otec a brat zareagovali na Meghanino tehotenstvo

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (misanharriman/alexilubomirski)

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zobrali v máji 2018 a o rok na to privítali na svete svojho syna Archieho Harrisona. Podľa Harryho knihy Spare sa s novinkou, že spolu s Meghan čakajú dieťa, podelili s rodinou na svadbe sesternice princeznej Eugenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, Harry v knihe hovorí, že on a Meghan dúfali, že si po svadbe založia rodinu. O tehotenstve sa dozvedeli niekoľko mesiacov po svadbe a kráľovskej rodine to povedali na svadbe jeho sesternice princeznej Eugenie v októbri 2018. Práve svadobné oslavy im dali príležitosť postupne si stiahnuť členov kráľovskej rodiny a oznámiť im šťastnú novinku.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Ich reakcie boli také, aké si princ Harry želal

„Vo Windsore, tesne pred recepciou, sme rýchlo zahnali otca do jeho pracovne. Sedel za veľkým stolom, z ktorého mal výhľad na Long Walk. Bol veľmi šťastný, keď zistil, že bude štvornásobným starým otcom. Jeho široký úsmev na tvári ma zahrial pri srdci,“ napísal princ Harry vo svojej knihe. Po recepcii si zase odtiahli na bok Williama.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Tehotenstvo oznámili na svadbe

„Pošepky sme mu povedali novinky. Willy sa usmial a povedal, že to musím povedať Kate. Bola na druhej strane miestnosti a rozprávala sa so svojou sestrou Pippou, tak som hovoril, že to urobíme neskôr. On však na tom trval. Kate sa tiež usmiala a gratulovala nám. Obaja zareagovali tak, ako som dúfal, ako som si prial,“ povedal Harry. O pár dní na to Kensingtonský palác svetu oznámil, že Meghan je tehotná.

Táto správa prišla v deň, keď spolu s princom Harrym pricestovali do Austrálie na prvé oficiálne kráľovské turné ako novomanželia.