Muži hodnotili na ženách to, čo im z oblečenia pripadá najatraktívnejšie. Týchto 10 kúskov by mala mať v šatníku každá žena

Lucia Mužlová

brightside.me

Vo svete prebehol prieskum, kde muži hodnotili na ženách to, čo im z oblečenia pripadá najatraktívnejšie. Kto iný ako muži by mali hodnotiť a oceniť ženskú krásu, vravím si. Keď nám polichotí muž, je to úplne iný pocit, ako keď nám polichotí žena, priateľka, či kamoška. Vybrali sme 10 kúskov oblečenia, ktoré mužov zaujali najviac, a ktoré považujú za nevyhnutné. Som si istá, že sa mnohé vo vašom šatníku už nachádzajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Malé čierne

satnik1
seamsforadesire.com

Už aj Coco Chanel vedela, že malé čierne šaty na žene vyzerajú jednoducho neodolateľne. Môžete ich nosiť na príležitosti, no chybu neurobíte ani keď si ich vezmete len tak, do práce. Nielenže sa budete cítiť skvele, ale vaše sebavedomie a ženskosť budú nákazlivé aj pre vaše okolie.

Vysoké podpätky

satnik2
pixabay.com

Zrejme každá žena potrebuje aspoň jedny lodičky na vysokom podpätku, pretože nikdy neviete, kedy a na akú príležitosť sa vám budú hodiť. Vďaka podpätkom predĺžite svoju postavu a vytvoríte optický klam dlhších a štíhlejších nôh.

Niečo červené

satnik3
dulceida.com

Existujú určité prvky, ktoré zdôrazňujú zmyselnosť ženy a červená farba je jedným z nich. Vedci tvrdia, že ženy, ktoré majú na sebe nejaký červený prvok, sú pre mužov oveľa atraktívnejšie. Ak nemáte momentálne nič v červenom odtieni, stačí keď sa trochu uvoľníte a vykročíte zo svojej komfortnej zóny s červeným rúžom na perách.

Odhalené ramená

satnik4
flickr.com

Holé ramená sú veľmi príťažlivé. Toto leto ste v obchodoch mohli postrehnúť veľa topov, ktoré túto podmienku presne spĺňali. Topy či šaty s odhalenými ramenami pôsobia veľmi žensky a sexy a je to ideálny spôsob, ako ukázať trochu kože bez toho, aby to vyzeralo vulgárne a bez toho, aby ste odhalili príliš veľa.

Bodycon- šaty na telo

satnik5
lulusdotcom.tumblr.com

Hranica medzi zmyselnosťou a vulgárnosťou je v tomto prípade veľmi tenká. Dôležité je neukázať všetko naraz. Tesné šaty na telo nemusia mať hlboký výstrih a ani nemusia byť ledva pod zadok. Dodajú vám sexy vzhľad a verte, že upútate pozornosť všetkých okolo.

Kožená bunda

satnik6
foros.vogue.es

Kúsok, ktorý je trendy už nejaký ten piatok a zrejme sa to tak rýchlo nezmení. Kožená bunda je presne to, čo potrebujete na jeseň mať. Jeseň v módnom preklade znamená vrstvenie, a preto sa nebojte kombinovať koženú bundu s pletenými svetrami, topmi, sukňami a džínsami.

Čipky

satnik7
areasonablydressedwoman.tumblr.com

Len ťažko nájdete materiál, ktorý by bol romantickejší a všestrannejší ako čipka. V čipke môžete vyzerať nevinne, dievčensky, ale aj veľmi koketne a príťažlivo. Aj malé čipkované aplikácie na tope či blúzke vám dodajú šmrnc.

Hlboký výstrih na chrbte

satnik8
lacooletchic.tumblr.com

Je to v móde, je to sexy, musíte to mať! Či už zvolíte hlboký výstrih na zadnej časti šiat alebo trička, jednoducho tak ukážete trochu odhalenej pokožky a budete priťahovať pohľady všetkých okolo seba.

Modré džínsy a biele tielko

satnik9
romwe.com

Niekedy sú tie najjednoduchšie veci tie najlepšie. V klasickej kombinácii modré džínsy a biely top budete vždy vyzerať dobre a hlavne, všetko sú to kúsky, ktoré už určite v šatníku máte.

Športové oblečenie

satnik10
kenzas.se

Ja som zástancom toho, že v športových veciach by mali ženy cvičiť alebo teda vykonávať nejakú športovú aktivitu, ale každý z nás má na to iný názor, to je normálne. Športové oblečenie je veľmi pohodlné, a preto chápem, ak ho baby nosia kamkoľvek idú. Čo je dôležité, muži považujú ženu v športovom oblečení za sexy kosť a kto vie, možno práve preto vídam ženy v športovom tak často.

Bonus: Správny prístup znamená všetko

satnik11
brightside.me

To najlepšie na koniec. Správny prístup je veľmi dôležitý. Dôležitejší ako samotné oblečenie. Keď sa budete mať radi a keď sa vo svojom oblečení budete cítiť dobre, žensky a možno trochu sebavedomo, aj ostatní vás tak budú vnímať. Nezáleží teda na tom, čo nosíte, ale ako to nosíte, či s hrdosťou, alebo s malými pochybnosťami.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me

 

Najnovšie články