Nová séria Nákupných maniačok dostáva vlnu kritiky. Vraj stavili na kontroverziu a konflikty

Dana Kleinová

Foto: Instagram (emafajnor)

Prvý týždeň novej série Nákupných maniačok máme za sebou a ohlasy sú rôznorodé. Ľuďom sa síce páčili outfity, ale nie samotné súťažiace. Kritikou nešetrili ani na novú moderátorku, nie však kvôli jej hodnoteniu, ale kvôli tomu, ako sa ona sama v šou oblieka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, šou Nákupné maniačky sa vrátila na obrazovky v novom šate a s novou moderátorkou Emou Fajnor. K zmenám došlo aj v prípade prezentovania šatníkov súťažiacich. Už ich totiž neukazujú u nich doma, ale priamo v štúdiu, kde na to majú vyhradený priestor.

Súťažiť môže aj muž

Nákupné maniačky boli vždy čisto ženská relácia, no tento týždeň sa to rozhodol zmeniť muž. Medzi súťažiacimi sa totiž objavil Adam, ktorý v šoubiznise vystupuje pod prezývkou Slaytiiina. Ide tak o ďalšiu novinku tejto série.

Adam na svojom instagrame prekvapil vyjadrením, že bol počas natáčania opitý, a tak si ledva pamätá, čo počas šou stváral. Priznal: „Pre mňa je to ako sledovať niečo nové, lebo ja som bol tak ožratý, že už si fakt nepamätám, čo sa tam momentálne dialo.“ 

Spolu s divákmi tak pozerá všetky diely a ako priznal, sám nie je so svojím vyjadrovaním stotožnení. Hovorí: „Okrem toho, že som strašný hejter, ja tam na sekundu neviem zavrieť klapačku.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S L A Y T III N A (@slaytiiina)

Dráma medzi Monikou a Katkou

Najnovšie články