Novou piesňou naštval Čechov aj Slovákov. Majk Spirit si chcel uctiť pamiatku Gotta, namiesto toho zažíva výsmech

Lucia Mužlová

Foto: Instagram (Majk Spirit)/screenshot youtube

Je to len pár dní, čo slovenský raper Majk Spirit vyšiel s novou skladbou, ktorá mala byť poctou pre zosnulého Karla Gotta. Úmysel bol síce možno dobrý, no toto slovenskej hviezde naozaj zrejme nevyšlo. Česi aj Slováci ho v komentároch nešetria.

Článok pokračuje pod videom ↓

2. október bol deň, kedy sme sa dozvedeli o smrti legendy, speváka Karla Gotta. Táto správa zasiahla jeho fanúšikov nie len v Českej republike a na Slovensku, no spomenuli si na neho aj v Nemecku a iných krajinách. So zdravotnými problémami bojoval už aj v roku 2016. Posledná správa bola, že trpí akútnou leukémiou. Na rodinu Karla Gotta sa začal vyvíjať neskutočný tlak, ktorý zrejme zažívajú ešte aj v týchto dňoch.

Súčasnej situácii nepridal ani Majk Spirit, ktorý vyšiel so singlom Navždy Mladý. Ak ste nepočuli túto verziu známej Gottovej piesne, odporúčame si pozrieť nasledovné oficiálne video.

V komentároch ho nešetrili

To, čo sa začalo po publikovaní piesne diať zrejme nečakal ani Majk Spirit. Len málokto ho za pieseň pochválil. Pod videom začali pribúdať mnohé negatívne komentáre, veľa z nich pochádzalo od českých občanov. Aj takéto veci sa môžete dočítať od českých fanúšikov.

Co to je za strašnou říkanku jak z první třídy? 

Co člověk neudělá pro to aby na sebe upozornil.

A teď na něm budeme všichni vydělávat.

No to je jedna velká katastrofa,co to má jako znamenat? To nemyslíte snad vážně Majk Spirit.

 Nešetrili ho ani na Slovensku

Spiritova absencia akejkoľvek sebareflexie sa opäť prejavila v plnej paráde.

Čakal som, kto prvý vydá pesničku pre Gotta a bum, Majk Spirit.

Chudák Gott, ani po smrti nemá kľud.

Toto sa vôbec nepodarilo. Nie je to o ničom inom len o peniazoch. 

Čo si myslíte o novej skladbe Majka Spirita vy? Zrejme teraz ľutuje, že sa do tohto projektu vôbec pustil. Síce bolo jeho snom s velikánom Gottom spolupracovať, no to sa mu nepodarilo počas života. Páči sa vám táto pieseň? Dajte nám vedieť v komentároch.