Obľúbená speváčka Celeste Buckingham radikálne zmenila účes a vyzerá úžasne. Fanúšikovia sú nadšení

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (celbuckingham)

Každá zmena účesu pre ženu väčšinou predstavuje dôležitý krok. Niektoré nad tým premýšľajú veľmi dlho, iné zase urobia spontánne rozhodnutie a berú to tak, že sú to predsa len vlasy, ktoré môžu dorásť.

Takéto rozhodnutie nedávno urobila aj obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorá bola väčšinu obdobia známa svojimi dlhými a hustými kučeravými vlasmi. Teraz sa však dala poriadne ostrihať a mimoriadne jej to pristane. 25-ročná speváčka zmenu ukázala na svojom Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham 🖤 (@celbuckingham),

Krátke vlasy

Na fotografii sa zdá, ako keby mala vlasy úplne krátke, no v skutočnosti ich má len pekne vypnuté dohora a nakrútené. Na ďalšej fotografii, ktorú zverejnila, už pekne vidieť celkový zostrih, kde má jednoducho vlasy skrátené do moderného a rozlietaného bobu. Fanúšikovia sú z jej premeny nadšení, no pravdou je, že speváčke pristane takmer všetko, od elegantného účesu, cez ležérny zostrih. Najnovšie fanúšikom oznámila, že sa po dlhšej dobe konečne stretla s rodičmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham 🖤 (@celbuckingham),

Odchod za rodičmi

„Po dlhej dobe som odcestovala za rodičmi na Madeiru-po náročnom mesiaci som mala konečne pár dní na oddych a síce som väčšinu toho času po príchode prespala, ale už sa teším, že už od zajtrajška vyrážam von na slniečko a pláž. Prajem vám krásny deň plný oddychu,“ napísala.

Bojuje s postavou

Nedávno sa na Instagrame taktiež priznala s tým, že dlho bojuje so svojou postavou. “Body Dysmorphia. Dlho bojujem s tým, ako vyzerám. Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opäť padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala som, že schudnem. Potom som si uvedomila že to je blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit že odpadnem od únavy.”

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham 🖤 (@celbuckingham),

Depresie a problémy

“Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku aby som sa nemusela obliekať / riešiť čo na seba, aby som nemala potom pol hodinové depky kvôli tomu že rifle spred 3 rokov už nesedia. Viem, že to je blbosť. Viem, že mne a mojim blízkym je jedno, koľko vážim a ako vyzerám. Ale napriek tomu, že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus a po prežití vážnej choroby spred 3 rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna.”

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham 🖤 (@celbuckingham),

“Tým chcem len odkázať toto: Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkrétnom životnom období. Majte sami seba radi. Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáte šajnu, čo prežili, aby tu vôbec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenalíčená, po celom dni upratovania, s mojou milovanou mačičkou, ktorá má toto celé na háku.”

Je veľmi dôležité, aby známe ženy hovorili o takzvanom „body shamingu“, ale aj o tom, že ony samy bojujú so svojou postavou aj s tým, že sa vo svojom tele veľakrát necítia dobre a nie je to správne.

3
Komentovať