Omylom vytočila nesprávne číslo a za muža na druhej strane sa vydala! 26 ročná žena, ktorá prežila poleptanie kyselinou je dôkazom toho, že pravá láska prekoná všetko

Monizz

Ak by pred troma mesiacmi 26 ročná Indka Lalita Bansi nechytila do rúk telefón, dodnes by možno hľadala vhodného ženícha. V utorok večer omylom vytočila nesprávne číslo a neskôr sa dovolala 27 ročnému Shankarovi Singhovi, operátorovi na technickej fakulte D ‚Silva. Ten sa zamiloval do jej hlasu a spoločne začali písať príbeh, aký tak často nepočuť.

thehindu.com

„Lalita náhodou vytočila moje číslo asi pred tromi mesiacmi. Zavolal som jej späť až po pätnástich dňoch. Hovorili sme spolu, zistili sme, že telefonát bol omyl, lenže ja som sa už na prvé počutie zamiloval do jej hlasu“, hovorí dnes už ženatý Shankar. „Naše rozhovory pokračovali každý deň, potom som jej navrhol, aby sme sa stretli.“

Obeť kyselinového útoku

Už počas prvých telefonátov prezradila Lalita svojmu budúcemu manželovi, že sa v minulosti stala obeťou kyselinového útoku a jej tvár je celkom znetvorená. Stalo sa to ešte v roku 2012 pri návšteve svojho rodného mesta Azamgarh v Uttar Pradeshi, kam prišla na svadbu svojho bratranca. Kedysi krásna Lalita si prešla 17 operácií v nemocnici v Bombaji, no jej pôvodný vzhľad jej to nenavrátilo.

Paradoxom je, že kyselinový útok utrpela od svojho príbuzného. Na bratancovej svadbe sa totiž snažila rozdeliť hádajúceho sa mladšieho brata s mladoženíchom. Ten sa jej za to, že sa opovážila narušiť jeho autoritu pomstil tak, že jej tvár oblial kyselinou. Najhoršie na tom všetkom bolo, že Lalita sa mala za niekoľko dní vydávať tiež. Jej snúbenec ju opustil.

Rozprávková svadba

„Povedal som jej, že ju milujem a rád by som sa s ňou oženil. Mnoho párov sa totiž zamiluje do tváre svojich partnerov a po niekoľkých rokoch sa rozvedú. To, že mala Lalita zničenú tvár ma nezaujímalo. Je to sladká žena a želám jej, aby jej Boh požehnal celý zvyšok života.“, vyznal sa súčasný Lalitin manžel Shankar.

independent.co.uk

Daulat Bi Khan, zakladateľ nadácie venujúcej sa obetiam kyselinových útokov sa na margo Lalitinho prípadu vyjadril: „Lalita má počas najbližších mesiacov naplánovaných ešte 12 operácií. Verím, že jej pomôžu dodať späť stratenú sebadôveru.“

Podpora sponzorov

Svadbu organizovala nadácia a vďaka tomu získala na svoju stranu množstvo sponzorov. Medzi nimi boli mnohí bohatí ľudia, podnikatelia, umelci a známe tváre. Súcit a podporu ľudí nemožno nijako zmerať. Všetci chceli Lalite a jej manželovi dopriať ten najkrajší zážitok. Pripravili mladomanželom celú hostinu, od jedla až po výzdobu a svadobnú cestu. Neveste darovali niekoľko nádherných sárí a ako rozbeh im darovali v prepočte 2500 eur. Svadobné šperky a oblečenie sponzorovali indickí módni návrhári a dvojici daroval byt v Bombaji bollywoodsky herec Vivek Oberoi.

Všetci títo ľudia sa rozhodli mladých podporiť pre ich osud a pre Shankarov postoj k životu, ktorého podstatou pre mladého muža nie je vonkajšia krása, ale to, čo človek vyžaruje zo srdca.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), thehindu.comindependent.co.uk

0
Komentovať