Správa, ktorú nikto nečakal, William sa nepoteší. Princ Harry a Meghan šokovali vyhlásením

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Správa, ktorú absolútne nikto nečakal. Princ Harry a Meghan Markle by prijali pozvanie na vianočné sviatky od kráľovskej rodiny v Sandringhame, kde rodina bežne trávi toto obdobie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Daily Mail. Zdá sa však, že žiadne pozvanie nedostali, a tak skoro sa zmierenia so zvyškom kráľovskej rodiny nedočkajú. Meghan a Harry taktiež zablahoželali kráľovi Karolovi k jeho narodeninám. Stále je medzi nimi napätie, a to hlavne po zverejnení memoárov, ktoré Harry vydal v tomto roku.

Foto: Profimedia

Chceli by tráviť Vianoce s rodinou

Kráľovská rodina je v zahraničných médiách stále preberanou témou, a to hlavne po tom, ako kráľ Karol povedal, že Sussexovcov pozval na oslavu svojich narodenín. Následne hovorca Harryho a Meghan oznámil, že žiadne pozvanie nedostali. Preto začali médiá diskutovať o tom, že kráľ Karol chcel od seba odvrátiť pozornosť.

Netelefonovali spolu mesiace

Harry a Meghan podľa zdrojov kráľovi zatelefonovali, aby mu zablahoželali, avšak bolo to prvý raz za niekoľko mesiacov, odkedy sa rozprávali. Bol to však veľmi milý a priateľský rozhovor. Zdroje tvrdia, že naposledy sa Harry so svojím otcom rozprávali v apríli, pred korunováciou.

Ako argument uviedol, že bol veľmi zaneprázdnený, avšak miluje svojho syna a aj vnúčatá. Podľa ďalších správ Harry a Meghan uviedli, že by tiež prijali pozvanie od zvyšku kráľovskej rodiny na sviatky v Sandringhame, avšak niektorí tvrdia, že je to premyslený ťah. Mnohí si myslia, že to má niečo spoločné s ich biznisom, keďže napríklad prišli o prácu pre Spotify.

Čo sa týka urovnania sporov medzi Williamom a Harrym, skoro k tomu nedôjde. Mnohí si myslia, že vzťah medzi nimi je naštrbený už navždy.

Najnovšie články