Aj keď sa mi nepodarilo schudnúť do plaviek, okolie si všimlo pozitívnu zmenu. Naučila som sa nosiť plavky presne na môj typ postavy

Banana

Až príliš veľa žien vstupuje do letných mesiacov v rozpakoch. Dôvodom je ich neistota plynúca z pohľadu na vlastnú postavu v plavkách. Ideálne miery modeliek v bikinách vidíme v časopisoch, na internete i v televízii a zdá sa nám, že ak sa im nemôžeme priblížiť, potom máme dôvod hanbiť sa na pláži. Každá žena si však zaslúži cítiť sa krásne a žensky a rôznorodosť postáv by nemala byť prekážkou. Ak chcete vyzerať v plavkách čo najlepšie, stačí si vybrať správny typ pre postavu. Dokážete opticky zväčšiť príliš plochý hrudník, pridať šírku bokom alebo zmenšiť zadoček či zakryť bruško. Vyberte si tie pravé plavky, ktoré vám sadnú ako uliate.

Pri výbere plaviek platí jednoduché pravidlo – to, čo nechceme zvýrazniť môžeme utlmiť alebo od problémových partií odpútať pozornosť. Na trhu je dnes také množstvo plaviek, že si z nich niekedy nevieme vybrať. Kupujte si plavky nielen podľa toho, ako sa vám páčia, ale aj podľa typu vašej postavy. Budete prekvapená, aká veľká je zmena pri dobre sediacich plavkách.

Hruška

Tento typ postavy sa musí popasovať s väčším zadkom, hornou časťou stehien a niekedy aj so spodnými partiami bruška. Ak sú tieto časti vášho tela najvýraznejšie, trik spočíva v odpútaní pozornosti na iné partie. Ak máte útlejšie plecia, úzku oblasť nad pásom alebo menšie prsia v pomere k zadku, sústreďte pohľady na tieto časti. Kupujte si zaujímavo strihané podprsenky, asymetrické vrchné časti plaviek, siahnite po šnurovačkách v prednej časti vrchného dielu alebo zaujmite výraznými farbami, vzormi alebo volánmi na podprsenke. Jednoducho to tam hore oživte, ako sa len dá.


https://www.instagram.com/p/BkOxCLrFbR9/?tagged=swimsuitsforall

Spodný diel plaviek voľte radšej tmavý, oveľa menej výrazný s jednoduchým strihom. Ak máte problém aj s väčším bruškom v spodnej časti, pomôžu vyššie nohavičky. Pokojne si vyberte aj celé plavky, no ich vrchná časť musí byť skutočne zaujímavejšia a nápaditejšia.


https://www.instagram.com/p/BkPJqDxhxaS/?tagged=swimsuitsforall
https://www.instagram.com/p/BkOk-WVFurj/?tagged=swimsuitsforall

https://www.instagram.com/p/BkK7SAaFW3t/?tagged=swimsuitsforall

https://www.instagram.com/p/BkDQfGLgXUc/?tagged=swimsuitsforall

Útle boky


https://www.instagram.com/p/BkCEcbQFkp6/?tagged=swimsuitsforall

Ak sú vaše boky neúmerne úzke oproti zvyšku postavy a hrudník je s nimi v silnom kontraste, potrebujete ich opticky rozšíriť. Postava typu trojuholník si vyžaduje zaujímavý spodný diel plaviek. Šnurovačky, vzory, volániky alebo mašličky na bokoch vám isto prospejú. Zvoliť môžete aj celé plavky, špeciálne tie, ktorým sa v oblasti pása alebo bokov začínajú volániky. Tie vám pekne vyformujú postavu do typu presýpacích hodín.


https://www.instagram.com/p/BkPZCqDB29w/?tagged=bikini
https://www.instagram.com/p/BkPYv4TFN1A/?tagged=bikini

View this post on Instagram

🏃🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙌🏼 weight loss Wednesday – the last few months I’ve either been completely on it or completely off 🤷🏼‍♀️ I think it’s easy for day to day life to distract us from our goals and having time is a huge part too! Specially when you have little ones 👧🏼👧🏼 we should remember what we’ve already achieved and find something in the future that motivates us like a holiday or an old pic! I’m currently writing this 8 minutes into my cardio and myself, trying to find the motivation 😂 #holiday 🙆🏼‍♀️💁🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ . . . . . #weightloss #weightlossdiary #weightlossmotivation #lifestyle #fitgirl #fitfam #fitlife #workinghard #over3stonegone #happydays #exercise #motivation #fitat30 #weightlosswednesday #selfie #gymlife #youarewhatyoueat #fitnesslife #fitnesslifestyles #abs #muscles #gettingfit #bikini #icandothis

A post shared by @ comeplankwithme on

Jablko


https://www.instagram.com/p/Bj8s73JBmgE/?tagged=swimsuitsforall

Tento typ postavy sa vyznačuje plnšími tvarmi v oblasti pŕs a brucha. Ramená, ruky a nohy sú oproti tejto časti tela oveľa útlejšie. Problémom je málo rozoznateľný pás, ktorému sa dá dopomôcť vhodným strihom plaviek. Najlepšie je siahnuť po celých plavkách, ktoré majú rafinovaný strih. Na odpútanie pozornosti sú vhodné napríklad volány alebo krojené prestrihnutie v oblasti pása. Môžete si vybrať aj plavky, ktoré tvarujú postavu opticky – naznačenými pásmi alebo sú v strede zdobené a boky majú tmavej farby.


https://www.instagram.com/p/Bj8Fc99nexh/?tagged=swimsuitsforall
https://www.instagram.com/p/BkDDaDChGG8/?tagged=swimsuitsforall

https://www.instagram.com/p/Bj6P3Pmnwlg/?tagged=swimsuitsforall

Chlapčenská postava


https://www.instagram.com/p/Bj7x6ptFnhG/?tagged=swimsuitsforall

Absenciu presne definovaných kriviek, pomerne plochý hrudník a malý zadoček môžete jednoducho vyriešiť. Hodia sa vám celé i dvojdielne plavky, podstatné je nimi vytvarovať postavu, konkrétne opticky zväčšiť prsia a zadok, pás ponechať menší ako tieto partie. Podarí sa vám to špeciálne tvarovanými plavkami, pokojne zvoľte aj tie, ktoré sú v páse vykrojené do vnútra. Vybrať si môžete aj nariaseneé podprsenky a nohavičky alebo nohavičky, ktoré sa zaväzujú mašľami na bokoch. Hodia sa vám bedrové nohavičky, ktoré sú pekne vykrojené, ak si kúpite vystuženú podprsenku, získate opticky väčšie prsia.


https://www.instagram.com/p/BkPJuwHhyrk/?tagged=swimsuitsforall
https://www.instagram.com/p/BkMxJkrB__e/?tagged=swimsuitsforall

https://www.instagram.com/p/BjxeM8yFtLh/?tagged=swimsuitsforall

View this post on Instagram

Girls are always asking me what is the most flattering fit swimsuit you can wear and my answer… high waisted everythingggg! Shop my looks now on the LIKEtoKNOW.it app! – Love this bikini from @revolve ! It’s high waisted which elongates your legs and sits super flattering on the waist! Runs larger so size down! – http://liketk.it/2wdrw @liketoknow.it #liketkit #LTKcurves #LTKfit #LTKstyletip #LTKsalealert #LTKswim #LTKunder100 #wlyg #swimsuit #summermakeup #summerbody #fitness #fitgirls #fitnessmodel #fitspiration #fitgirlsguide #workoutmotivation #loversandfriends #revolve #seasideflorida #alysbeach #siswim #sportsillustrated #birminghamblogger #floridablogger #styleinspo #whatiwore #styleicon

A post shared by Halee Brooke McKenzie (@haleemckenzie) on

Presýpacie hodiny


https://www.instagram.com/p/BjwaW5BH9Rl/

Ak máte užší pás a väčšie krivky v oblasti pŕs a zadku, máte vyhraté. Hodia sa vám akékoľvek typy plaviek, pretože vaša postava je krásne ženská. Ak si zvolíte bikiny alebo celé plavky, ktoré sú výraznejšie v hornej i dolnej časti a odkrývajú bruško, môžete ho ešte viac opticky zúžiť. Pristanú vám trojuholníkové vrchy plaviek, ktoré pekne zvýraznia vaše prsia. Ak máte postavu tvaru presýpacích hodín ale nejaké kilá navyše, môžete zvoliť nohavičky s vysokým pásom alebo celé plavky, ktoré sú prestrihnuté v páse alebo majú detail, ktorý tvaruje postavu. Pre ženy s väčšími prsiami sa samozrejme hodí vystužená podprsenka, ktorá prsia pekne podrží.


https://www.instagram.com/p/BjweUA9HxbR/?tagged=swimsuitsforall
https://www.instagram.com/p/Bj-U8tmgBRl/?tagged=swimsuitsforall

Nezabúdajte, že ste krásna taká, aká ste. Užite si slnko a vodu a buďte sebavedomejšia. Ak vám k tomu chýba ešte zopár krokov a promenáda v plavkách na dovolenke vám nerobí dobre, môžete staviť aj na pekné tuniky, šatky alebo vzdušné tenké „kartigány“, ktoré sú veľmi elegantné, ženské a zakryjú bruško, zadok alebo ruky.


https://www.instagram.com/p/BkMxQeCh05A/?tagged=swimsuitsforall
https://www.instagram.com/p/BkCIEoMl9Eq/?tagged=swimsuitsforall

https://www.instagram.com/p/BkPZDFvHO7x/?tagged=beachwear

Pozri aj: Tieto plavky sú toto leto horúcim hitom. 10 štýlových kúskov pre akýkoľvek typ postavy

Jana

0
Komentovať