Fanúšikovia kritizujú dcéru Angeliny Jolie a Brada Pitta pre jej chlapčenský štýl. Dnes by ju už nespoznal naozaj nikto

Monizz

Ani hviezdne deti nemajú o nič menšie trápenie z rodičovských nezhôd ako tie „bežné“. Nepomôžu peniaze a drahé darčeky, nepomôže luxus, na ktorý sú beztak zvyknuté. Aj hviezdne deti nesú rozchody rodičov ťažko a snáď ešte ťažšie, keď si o nich šušká celá zemeguľa.

Presne takýto scenár sa odohral aj v rodine Angeliny Jolie a Brada Pitta. Ich 11-ročná dcérka Shiloh ostala rozchodom rodičov poriadne zasiahnutá a zrejme nielen na duši. Rodičia, ktorí sú pod neustálym dohľadom médií a ich vzťah sa pretriasa zo všetkých strán, sa síce akokoľvek snažia svoje deti chrániť, nedá sa. Psychologické traumy si na deti zasadli a niektoré to poznačilo viac, iné menej.

View this post on Instagram

#shilohjoliepitt

A post shared by Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt) on

Transsexuálka?

Aj keď má Shiloh len 11 rokov, už teraz sa cíti ako chlapec a dáva to aj patrične najavo. Podozrenie na transsexualitu u biologického potomka Angeliny a Brada začali mať jej psychológovia už v čase, keď sa medzi rodičmi začali rozpory. Shiloh si boľavé srdce liečila neobvyklým spôsobom – nechala si hovoriť John a začala sa obliekať ako chlapec. Rodičia napriek všetkému dúfali, že ide len o pubertálnu fázu a Shiloh z nej raz dva vyrastie. Nestalo sa. Stúpajúce napätie medzi partnermi vyústilo v to, že z dievčatka sa stal chlapec a neznámy človek by si ju so ženským pohlavím v živote nezamenil.

Shiloh momentálne vyzerá ako presná kópia mladého Brada Pitta. Odborníci Shiloh nepomohli, pretože dievča sa zaťalo a nenechalo si so sebou robiť nič, čo samo nechcelo. Dodnes sa obaja snažia vychádzať dievčaťu v ústrety a aspoň naoko rešpektujú jej náhľad na život. Dokedy, je ale otázne, pretože Shiloh oboch Pittovcov poriadne potrápila. Chodí cvičiť a naberá svalovú hmotu. Ostrihala sa na chlapca a nenosí náušnice. Z nežného dievčaťa sa stal maskulínny chlapec a je len otázne, čo bude ďalej.

A tak sa zdá, že ani hviezdne páry toho nemajú na pleciach málo, hoci sa môže zdať, že také veci ako rozchody a rozvody sa ich zďaleka nedotýkajú. Okrem toho sa pošuškáva, že sa takúto zmenu v Shilohinom správaní aj zjave môže aj liberálny Hollywood. Vo filmovom priemysle sa totiž aj rodičia niekoľkých vlastných a niekoľkých adoptovaných detí musia vyrovnať so všeličím a transsexualita nie je v Amerike žiadnou raritou.

Myslíte si, že za premenu dievčaťa môže rozchod rodičov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Pôrod a narodenie dieťaťa sú ozajstným zázrakom! Tieto fotografie nie sú pre každého, no ukazujú pravú tvár zrodenia života (NSFW)

zdroj: ofigenno.com

0
Komentovať