Stali sa miláčikmi internetu! Toto dievčatko získalo rovno dvoch otcov a ich príbeh vás namiesto pohoršenia poteší

Gabriela Kinčoková

Foto: instagram/willie.rose.photography

Niektoré manželstvá sú postavené do situácií, kedy už nie je iné východisko ako rozvod. V týchto prípadoch sa musí rozhodnúť o starostlivosti o dieťa a to je pre oboch to najťažšie. V niektorých prípadoch to ide veľmi jednoducho, no inokedy sa trápia všetci a hlavne samotné dieťa. Mladá mamička a zároveň fotografka Sarah Mengonová zachytila sériu fotografií svojej dcérky, jej otca a jej nevlastného otca. Tento príbeh je dôkazom toho, že aj v takýchto prípadoch môže byť rodina šťastná.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Willie + Rose Photography (@willie.rose.photography) on

Sarah Mengonová odfotografovala svoju dcéru Wilow a jej biologického otca a nevlastného otca len krátko predtým, ako Wilow nastúpila na tanečnú. Títo dvaja otcovia ukázali krásnu súdržnosť a lásku voči malej Wilow. Tieto fotografie sa rýchlosťou blesku rozšírili po celom svete a dnes majú desiatky tisíc reakcií.

Keď sa David Lewis prvýkrát stretol s „novým“ otcom jeho dcéry, pripúšťa, že to nebolo vôbec ľahké. „Boli sme spolu a rozprávali sme sa asi 2-3 minúty a potom som odišiel,“ hovorí David. Keď bola Wilow malá, David bol v tom čase v armáde a bol až v Afganistane na misii. Keď sa z tejto misie vrátil, so Sarah sa rozišli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Willie + Rose Photography (@willie.rose.photography) on

Neboli v tom nijaké nevery či veľké hádky. Všetko prebehlo priateľsky a bez dodatočných problémov. „Vedel som, že Sarah si zaslúži oveľa viac,“ dodal David. Stále to však trochu bolí, na čom sa zhodli obaja. „Musíme byť silní a myslieť hlavne na malú Wilow,“ povedala Sarah. „David sa celej výchovy zúčastňoval ako vedel, stál pri nás počas celej tejto cesty,“ dodala.

David vedel, že do života Sarah a Wilow časom príde iný muž. Prvýkrát to však nevyzeralo ako šťastná rodinná idylka na fotografiách. Zlomilo mu to v tej chvíli srdce. Časom sa však David a Dylan dohodli, že nebudú viac súperiť, ale naopak spoja sily. Nakoniec sa stali priateľmi a dnes sú už všetci rodinou. Mnoho komentárov hodnotí fotografie veľmi pozitívne a vzdávajú Davidovi a Dylanovi hold.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Willie + Rose Photography (@willie.rose.photography) on

Nájdu sa však aj takí, ktorí negatívne hodnotia vzťah medzi nimi. Mnohí hovoria, že David je veľmi slabý kvôli tomu, že nechal svoju ženu a dcéru inému mužovi. Naopak ostatní hovoria, že slabý je práve Dylan, ktorý nechal Davida vo svojom dome. „Máme malé dieťa, o ktoré sa musíme postarať a preto sme museli prestať neustále bojovať,“ hovorí David.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Willie + Rose Photography (@willie.rose.photography) on

„Moja a Davidova práca je chrániť a starať sa o Wilow. Učiť ju čo najviac o tomto svete a chrániť ju pred všetkým negatívnym,“ povedal Dylan. Dylan si do vzťahu tiež doniesol z predchádzajúceho vzťahu syna. Rešpekt a odvaha sú dve vlastnosti, ktoré tejto rodine uľahčujú každodennú cestu životom. Títo dvaja páni ukazujú svojim deťom krásnu súdržnosť a hlavne to, aký by mal byť každý chlap.

Dôležité je sa po každom rozvode dohodnúť bez veľkých hádok a ťažkého boja. Táto americká rodinka to zvládla úplne na jednotku. Čo vy nato?

 mother.ly