Známa mamička vystrojila pre svojho syna veľkolepú oslavu, žiadny sviatok však nemal. Keď zistíte, prečo to urobila, budete sa chytať za hlavu

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Prominentná mamička vystrojila synčekovi oslavu a ľudia sa pýtajú, či to nie je príliš. Keď zistíte, čo sa rozhodla osláviť, hneď pochopíte prečo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ubehlo už sedem mesiacov odkedy sa česká influencerka Dominika Myslivcová stala mamičkou synčeka Deriana. Chlapček má za sebou už prvé Vianoce aj Veľkú noc, no prominentnej mamičke to očividne nestačilo a nechcela s veľkolepou oslavou čakať až do jeho prvých narodenín. Rozhodla sa preto vo veľkom osláviť jeho prvý zúbok.

Oslava prvého zuba

Známa mamička ešte nedávno na sociálnych sieťach priznala, že sa pri synčekovi poriadne nevyspí, keďže ho trápia zuby a tak, keď konečne vyrástol prvý, povedala si, že je to dôvod na oslavu. A k správnej oslave, samozrejme, patrí aj torta. V popise neskôr Dominika napísala „a rovno dva“, takže v skutočnosti to nebola oslava len jedného zúbka a ako influencerka napísala, naozaj mala dôvod byť na čo pyšná.

Svojou oslavou však ľudí v komentároch rozdelila na dva tábory. Niektorým oslava prvého zúbka pripadala milá, iní ju zas vysmiali a pýtali sa, k čomu všetkému mu ešte potom plánuje vystrojiť oslavu. Spomínali napríklad prvé kroky, prvú cigaretu, či dokonca prvý sex. Rôznymi spôsobmi tak naznačili, že to považujú za prehnané.

Dominika sa nakoniec po všetkej tej kritike rozhodla k celej veci vyjadriť. „Neverila by som tomu, čo dokáže jedna malá nevinná tortička, ktorú som si po prvé sama objednala, zaplatila a dokonca aj sama zjedla. Je to moje rozhodnutie, moja vec. Nechápem drzosť niektorých ľudí, a to, že majú potrebu komentovať cudzie životy,” povedala a neprajníkom odkázala, že im nik nekáže sledovať jej život na sociálnych sieťach.

Najnovšie články