Tento zábavný test vám prezradí niečo viac o vašej osobnosti. Stačí, ak si vyberiete jednu vločku

Lucia Mužlová

Snehové vločky sú magické kryštály vody pospájané do nádherných obrazcov. Hovorí sa, že na svete nenájdete dve úplne rovnaké snehové vločky. To však nie je pravda. Vedci sa už dlhý čas pokúšajú kvalifikovať jednotlivé vločky do skupiny tvarov. My sme sa inšpirovali krásou a rozmanitosťou snehových vločiek a vytvorili sme pre vás tento zábavný test. Tvar kryštálikov vám prezradí niečo o vašej osobnosti. Vyberte si jednu vločku.

Článok pokračuje pod videom ↓
kvizik
freepik.com

Vločka 1

Uznávate tradičné hodnoty, a teda rodinu a priateľov. Nedávate si príliš ťažké alebo nedosiahnuteľné ciele, pretože ste realista a potešenie vám prinesú aj obyčajné a jednoduché veci v živote. Ste spoľahlivý a trpezlivý človek, ktorému sa iní vždy môžu zveriť so svojím tajomstvom.

Vločka 2

Ste vyrovnaný človek, a teda nemáte čas na zbytočné klebety. Nevidíte zmysel v tom, keď niekto žije hektický život, pretože z vás pokoj len tak sála. V blízkom okolí oceníte, ak vám napríklad šéf zverí dôležitú úlohu. Aj vaši priatelia a blízki sa na vás môžu vždy plne spoľahnúť, a to v každej, aj tej najťažšej situácii.

Vločka 3

Ste veľmi jemná a krehká osoba, ktorá práve svojou osobnosťou pripomína jemnú vločku. Na základe vašich činov sa dá povedať, že ste dobre vychovaný, na čo ste aj patrične hrdý. Nemáte radi chaos a neporiadok a občas namiesto hlučnej oslavy preferujete pokoj a ticho.

Vločka 4

Ste veľmi pozorné k detailom a neustále vás baví spoznávať nové veci a získavať nové informácie. Máte radi spoločnosť a dlhé debaty na rôzne témy. Váš život je veľmi rozmanitý, no ľudia okolo vás sú plní intríg. Nikdy neobsedíte na jednom mieste, pretože dopredu vás ženie dobrodružstvo. Máte aj jednu jedinečnú schopnosť, a to ovplyvniť svojím nadšením všetkých okolo vás.

Vločka 5

Vo svojej profesii ste vysoko kvalifikovaný človek. V sporných situáciách sa vždy snažíte vyjadriť svoj vlastný názor a nebojíte sa toho, keď sa líši od názoru väčšiny. Poznáte svoje silné a slabé stránky a vždy jednáte podľa svojich najlepších schopností.

Vločka 6

Ste individualista. Nikdy nerobíte veci len preto, že tak o nich niekto rozhodol. Ste silná a statočná žena, ktorá si váži jedinečnosť a tvorivosť. Veď predsa aj vy sama ste tvorivá a jedinečná osoba. Váš život je akoby v princípe „plávať proti prúdu“, no tou pozitívnou cestou.

Vločka 7

Ste veľmi obetavý človek, pričom najviac sa to prejavuje vo vašej rodine a vtedy, keď niekto z vášho okolia potrebuje pomoc. Pri budovaní osobných vzťahov ste však trochu opatrný. Majte na vedomí, že chyby a ťažké situácie vás posilnia. Máte radi konštruktívnu kritiku a nebojíte sa prejaviť svoj názor aj pred ostatnými.

Vločka 8

Ste človek, ktorý prechádza životom bez nejakých vážnych problémov. Máte skvelý zmysel pre humor, čo vám viac-menej pomáha zvládať aj nepríjemné situácie. Veci si neberiete príliš k srdcu a nepýtate sa neustále sám seba, čo ste urobili nesprávne. Viete sa dobre zabávať a život si užívate plnými dúškami.

Vločka 9

Ste veľmi praktický človek, ktorého intelektuálne schopnosti sú na veľmi vysokej úrovni. Vaše rozhodnutia sú vždy logické a vždy počítate niekoľko ťahov dopredu. Pravdepodobne ste jeden z tých ľudí, ktorí si všetko plánujú dopredu. To vám umožňuje zvládať viac vecí naraz. Ste rodený vodca.

Vločka 10

Ste všestranný a veľmi empatický človek. Dokážete sa bez problémov vžiť do situácie svojej kamarátky alebo rodinného príslušníka. Ako osoba ste niekedy nepredvídateľná. Jeden deň sa smejete a zabávate, druhý deň sedíte doma s knihou a užívate si samotu. Všetko, čo robíte, sa odvíja od vašej aktuálnej nálady.

Spravili ste si tento zábavný test? Sedeli na vás tieto charakteristiky? Na mňa to celkom sedelo, no samozrejme, tento kvíz sme pre vás zostavili skôr pre zábavu a pre radosť. Dajte nám vedieť, ako ste dopadli.

Pozri tiež: Tento zábavný test osobnosti vám prezradí, akým ste človekom. Stačí, keď si vyberiete jedny dvere

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články