Princ Harry sa nečakane rozplakal na verejnosti. Nikto nevedel, čo sa deje, kým nezačal rozprávať

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP Photo/Tim Ireland

Každý človek pochopí, o čom je rodičovstvo až vtedy, keď sa sám stane rodičom. Platí to pre všetkých ľudí a nezáleží na tom či patríte ku bežným ľuďom, alebo ku členom kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dôkazom je aj samotný princ Harry, ktorý mal podľa People príhovor na tohtoročných oceneniach Well Child. 35-ročný Harry hovoril o tom, ako minulý rok na odovzdávaní cien s Meghan Markle čakali svoje prvé dieťa, malého Archieho. Vtedy o tom ešte nikto nevedel. Keď začal hovoriť o tom, ako sa cítia ako čerství rodičia, emócie ho premohli až tak, že sa rozplakal.

Dojímavý moment pre princa Harryho

„Minulý rok, keď sme sa s mojou manželkou odovzdávaní ocenení zúčastnili, čakali sme prvé dieťa. V tom čase to nikto nevedel, len my a pamätám si…“ začal rozprávať, no predtým, ako mu hlas zlyhal ho zaliali slzy. Potom princ sklonil hlavu a na malú chvíľu ho premohli emócie. Dav vtedy podporne zatlieskal. „Pamätám si, ako som počas ocenení držal Meghan ruku, veľmi pevne. Ako sme v ten deň mysleli na to, aké to bude, keď budeme rodičia. A čo viac, ako urobiť všetko preto, aby sme mohli naše dieťa chrániť a pomôcť mu…“

Všetkému rozumie až teraz

„A teraz, ako rodičia, keď som tu a hovorím so všetkými z vás, trhá mi srdce tak veľmi, ako som nikdy nemohol pochopiť, kým som nemal vlastné dieťa,“ dodal Harry. Ocenenie WellChild Awards je jedno z každoročných udalostí, ktorého sa pár zúčastňuje. Vyznamenávajú sa tu ťažko choré deti a ich opatrovatelia a je to jedna z najviac emotívnych udalostí tohto roka. Táto udalosť oslavuje inšpiratívne vlastnosti niektorých vážne chorých mladých ľudí v Spojenom kráľovstve a odhodlanie tých, ktorí robia všetko preto, aby udržali deti zdravé a šťastné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cosmopolitan Ukraine (@cosmopolitanukraine),

Prvý raz ako otec

To samozrejme zahrňuje aj vynikajúcich odborníkov v oblasti zdravotníctva, sociálnej starostlivosti a vzdelávania. Harry je patrónom WellChild od roku 2007, tento rok to však bolo prvýkrát, kedy sa na ocenení objavil už ako otec päťmesačného Archieho. Jeho manželka, 38-ročná Meghan sa prvýkrát zúčastnila predávania ocenení minulý rok. Táto organizácia bola jednou zo štyroch, ktoré vybrali Harry a Meghan a ktorým boli poskytnuté dary venované verejnosťou pri príležitosti narodenia ich syna.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Royals News (@_royals_news),

Novinka o Archiem

Archie bol, samozrejme, jednou z mnohých tém, o ktorých pár počas vystúpenia diskutoval a dokonca odhalili aj rozkošné podrobnosti. Meghan povedala, že nedávno zobrala Archieho do prvej skupiny na hranie, do ktorej sa zamiloval. Okrem toho potvrdili, že chlapček zdedil aj otcov najznámejší poznávací znak a síce ryšavé vlásky. „Je to vidieť na jeho obočí,“ potvrdili. Meghan a Harry sa zároveň stretli aj s mladými víťazmi každej kategórie, ich rodinami a zdravotnými pracovníkmi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Najnovšie články