Kvôli koronavírusu absolvovali nezvyčajnú svadbu. Manželské sľuby si vymenili v nemocnici

Hyriaková Kristína

Foto: Twitter (Duke OB/GYN)

Mnohým ľuďom koronavírus úplne zrušil plány. Asi najviac nešťastné zostali v tejto dobe v prvom rade nevesty, ktoré sa naozaj vo veľkom tešili na to, že si poriadne užijú svoj vysnívaný deň.

Nikto z nás to neplánoval a hoci je to pre mnohých ľudí naozaj veľký zásah, existujú možnosti, ako sa to dá vyriešiť. Buď svadbu preložíte na iný mesiac, alebo sa zmierite s tým, že to nebude žiadna veľká oslava a užijete si to len vo dvojici, prípadne v spoločnosti svedkov. Tiež je riešením urobiť to tak, ako párik, o ktorom informoval Bored Panda.

Svadobný obrad v nemocnici

Dvaja zaľúbenci sa nenechali odradiť tým, že sa rušia svadobné cesty, veľké hostiny aj oslavy. Rozhodli sa, že si svoje svadobné sľuby vymenia na improvizovanom mieste. Svoj svadobný obrad teda absolvovali v nemocnici na Duke University Hospital. Shelun Tsai a Michael Sun museli svoj obrad trochu upraviť. Členovia rodiny sa na svadbe zúčastnili prostredníctvom online prenosu, ale rovnako aj samotný ženích.

Vymenili si sľuby prostredníctvom internetu

Zamestnankyne nemocnice boli oblečené ako družičky a aj nevesta vyzerala naozaj neuveriteľne v ručne vyrobených šatách z lekárskeho prostredia. Keď je vo vzduchu láska, nie je priestor pre vírusy. Obaja sa rozhodli, že si takto vynahradia svoj veľký deň, ktorý bol kvôli koronavírusu zrušený. Obaja sa stretli na vysokej škole a teraz odložili svoj oficiálny dátum svadby na október.

Svadbu odložili na jeseň

Na tento obrad však budú spomínať naozaj veľmi dlho. Obaja tvrdia, že to bolo úžasné a dojímavé, pretože videli, ako sa kolegovia vedia zariadiť a postarať sa o veci, ktoré pre nich veľa znamenajú. Presne toto sú momenty, ktoré nám pripomínajú ľudskosť.  Samotná Shelun je taktiež lekárka, ktorá sa stará o pacientov a práve preto je nadšená z toho, že pre ňu kolegovia urobili takéto krásne gesto.

Najnovšie články